S bár a mérkőzés első két gólját a Balaton-partiak szerezték, gyorsan egyenlítettünk, majd az ötödik percben a találkozó folyamán utoljára vezetett a Siófok. 3-3 után három alkalommal még tudott egyenlíteni a vendég együttes, ám a félidő felénél már három gól volt a mienk előnye. A 27. percben pedig már számolhatott a győri közönség: 20-10-nél megvolt a tíz közte. Aztán az az első játékrész végére is igaz volt, hogy kétszer annyi győri gól született, mint siófoki (22-11).
Fordulás után folytatódott az örömkézilabda. Csapatunk a közönséget és önmagát is jól elszórakoztatta. Voltak kínai figurák, hát mögötti sikeres passzok, no meg egy 7-0-ás győri sorozat. Elképesztő különbség alakult ki játékban – és persze eredményben is. A vége 48-23 lett (gólszerzőink: Amorim 9, Löke 7, Radicevic 7, Görbicz 6, Gros 5, Lekic 4, Planéta 3, Vérten 2, Tóth 2, Kovacsics 2, Orbán), ezzel csapatunk a Magyar Kupa döntőjébe jutott. Folytatás holnap délben, a Békéscsaba ellenében.