A Győrtől mintegy 200 kilométerre fekvő cseh Hodonin (amely a sport terén elsősorban az asztalitenisz-csapatáról ismert, kézilabda-együttese nincs) adott otthont a magyar bajnok Győri Audi ETO KC és az EHF-kupaszereplést kivívó orosz Asztrahány felkészülési mérkőzésének. Sok hibával tarkított, ámde nagyon küzdelmes találkozót láthatott a közel száz érdeklődő, akik között magyarok is voltak. A szünetben 13-13 volt az állás, a vége 26-25 lett - a mi javunkra. A meccs érdekessége, hogy - ahogy az Érd ellen - ezúttal is az utolsó percekben sikerült megfordítani az állást, s megnyerni a találkozót. Csapatunk góljait Rédei-Soós (8), Kovacsics (7), Szepesi (4), Orbán (3), Görbicz (3) és Gulyás szerezte.

A Győri Audi ETO KC következő felkészülési mérkőzése kedden 17 órakor kezdődik a Magvassy Mihály Sportcsarnokban. A cseh bajnok, a Britterm Veseli nad Moravou elleni találkozóra a belépés ingyenes!