Lunde, Szepesi, Hornyàk Dóra, Kovacsics, Bulatovic, Bognár-Bódi, Hornyàk Ági összeállításban kezdtük a meccset, es az első gólt Hornyàk Ági lőtte. Bogdanovics gyorsan egyenlített. Szélről lőtt góllal átvette a vezetést a hazai csapat, majd Bognár-Bódi egyenlített. Lérant ismét a hazaiakat juttatta előnyhöz, majd a 6. perc elején már 4-2-re vezetett a Siófok. A győri lehetőségek kimaradtak, egy indítás után már 3 góllal mentek a Balaton-partiak. Bulatovic góljára Deáki válaszolt, majd Szepesi lopott labdát és szerzett belőle gólt is. Hornyàk Ágit Löke váltotta, Szamoránsky góljára Kovacsics lőtte meg a győri választ. Léránt góljára Bulatovic és Bognár-Bódi válaszolt kétszer és máris 8-8 állt az eredményjelzőn. A hazaiak időkérése után Bodesz már az ETO-t juttatta vezetéshez, Rédei-Soós pedig a 10. győri gólt lőtte(8-10). Tervel, Amorim és Görbicz is beszállt időközben a meccsbe, Dajka egyre csökkentette a különbséget. Görbe hetest rontott, majd beállóból egyenlített a Siófok, Amorim kapott két percet, majd Deáki is a kiállítás sorsára jutott. Görbe második hetesét nem hibázta el, majd Rédei-Soós és Tervel is beköszönt, a 25. perc végén Görbe szélről mattolta Pastrovicsot(10-14). Görbe újabb hetest értékesített, majd kaptunk egy szélső gólt, amire szép játék végén Tervel válaszolt. Görbe újabb hetese is jó volt(11-15), Lérant ötre csökkentette a hazaiak hátrányát. Görbe újabb hetest lőhetett, és ezt sem hibázta el. A félidőt Lérant gólja zárta, 13-18. Rédei-Soós lőtte a második félidő első gólját, majd Görbe újabb hetest értékesített. Rédei-Soós újból szélről volt eredményes, majd lerohanásból is betalált. Lunde nagyon lehúzta a rolót, Szepesi pedig beállította a közte 10-et. Bogdanovic a hazaiak első gólját szerezte a 38. perc elején majd Németh is betalált. Rédei-Soós hetest harcolt ki, Görbe be is lőtte(15-24). Zsinórban három góllal zárkózott a Siófok, Orbán azonban gyorsan lehűtötte a kedélyeket, Szalai után Léránt szerzett gólt, Görbe azonban hetesből tartotta az előnyt. Bulatovic álompassza után Löke szerzett gólt, majd hazai beálló gól következett(21-27). Bulatovic nagy bombája után Lundét helyett Pásztor váltotta a kapuban, Herr Orsi ugyanis egy allergiás bőrkiütés miatt nem tud sem edzeni sem játszani. Állapota gyorsan javul, várhatóan jövő héten már teljesértékű munkát végeztet majd. Pásztort Bogdanovic egy hetessel avatta fel, majd Orbán lőtt szélről nagy gólt. Pásztor másodjára kivédte Bogdanovic hetesét, a túloldalon Löke meglőtte 30. nem sokkal később pedig a 31. gólunkat is. Tervel ismét labdát lopott és gólt is szerzett. Két gólt szerzett a Siófok, erre Kovacsics hetesből, Tervel pedig beállóból válaszolt(24-34) , majd nem sokkal később ugyanő szélről is betalált. Kovacsis újabb hetest értékesített, amire jött hazai válasz, de a slusszpoén Löke gólja volt. A végeredmény 25-37!