Az első gólt a Podravka szerezte a meccsen, majd Görbe egyenlített szélről. Herr Orsi védése után Szepesi indításból a vezetést is megszerezte. A Podravka Zivkovic góljával egyenlített, majd Milanovic-Litre volt csapatának lőtt gólt zöld-fehér színekben. A vendégek tapadtak, Nemaskalo egyenlített, majd Milanovic-Litre belőtte a negyedik győri gólt. Hetest kapott a Podravka, Elez lőtte be a büntetőt. Müller is beköszönt (5-4), de Elez erre is válaszolt, sőt Tatari a vezetést is megszerezte a horvátoknak. Müller harcolt ki egy hetest, ezt Görbe értékesítette. Amorim visszavette a vezetést, majd Zivkovic egy eladott labdát megszerezve egyenlített a 12.percben (7-7). Most Müller csent el egy labdát, be is lőtte a ziccert. Negyed óra elteltével Ambros Martín kikérte idejét, majd Zivkovic egyenlített. Amorim ismét megszerezte a vezetést az Audi ETO-nak, majd Löke góljával először vezettünk kettővel a meccsen (10-8). Zivkovic ismét megeresztett egy bombát, amit az amúgy kitűnően védő Herr nem védhetetett. Újabb hetest ítéltek a javunkra, Görbe ezt is belőtte. Löke újabb góljára horvát időkérés érkezett válaszul. Löke újfent betalált, majd Kovacsics is gólt szerzett. Aguliar is gólt szerzett, ekkor már hat találattal vezettünk, amikor hosszabb gólcsendet tört meg a Podravka. Susann Müller ismét beállította az eddigi legnagyobb különbséget (16-10), Amorim újabb gólja után jött a második vendég időkérés. Hetest kapott a Podravka, be is lőtték a horvátok. Trifunovic ismét csökkentette a különbséget, a félidei eredményt Kovacsics állította be, 18-12-re vezetünk!/p>

Az első gólt a második játékrészben Anna Sen jegyezte, majd két gólt szerezve zárkóztak fel a vendégek. Sen Görbicz álompasszát váltotta gólra (20-14), majd Bognár-Bódi növelte az előnyt. Grubisic is fogott a győri kapuban, Planéta után ismét Sen találat be, Grubisic pedig Milanovic-Litre kiállítása miatt emberhátrányban is nagy védéseket mutatott be. Tatari csak túljárt honfitársa eszén, majd Görbicz hetesből volt eredményes (24-15). Niksic kétperces kiállítást kapott, az Audi ETO emberelőnyben támadt a közte 10-ért. Planéta ezt egy hatalmas bombával érte el. A Podravka hetest hozott össze, Elez be is lőtte. Korsós Dorina is feliratkozott a gólszerzők közé, majd Niksic kapott újabb kiállítást. Bognár-Bódi gyorsan kihasználta az emberfórt, majd Planéta is betalált. 28-16-nál harmadik idejét is kikérte a Podravka. Zivkovic és Niksic lőtt gyorsan két gólt, majd Ambros Martín kérte ki idejét. Planéta passzívnál lőtt nagy gólt, majd Löke kapott Grubisic-tól hajszálpontos indítást, amit be is lőtt. A horvát kapus lemásolta az előbbi gólt, csak most Korsós kapta a labdát és be is lőtte a ziccert. Potyogtak a gólok, Bognár-Bódi is belőtte ziccerét (32-18). Korsós kapott kiállítást, emberhátrányban Löke talált be, majd hetest kapott a Podravka, amit Elez lőtt be. Löke szokás szerint megállíthatatlan volt, majd Kovacsics lőtt szép, gólt, Elez pedig kiállítást kapott (35-21). Löke újabb góljára Vidak válaszolt, majd Trifunovic kapott kiállítást a Podravkából. Korsós harmadik gólját szerezte az 57.percben, majd Löke kapott kiállítást, fél percre rá Kovacsics is kapott egy kiállítást, így kettős emberhátrányban fejeztük be a meccset. Az utolsó percben Vidak betalált, több gól mar nem esett, 37-23-ra nyertünk a Podravka ellen.