Mindkét kapus, Herr és Tomasevic is védéssel kezdett a találkozón, de ideges volt mindkét csapat, rengeteg hibát követtek el a csapatok mindkét oldalon. A negyedik percben született meg a döntő első gólja, Amorim talált be, majd Tomori egyenlített gyorsan. Duda ismét beköszönt a Fradi kapuba, majd Szamoránsky találatára Korsós válaszolt gyorsan. Tomori harcolt ki egy hetest, Pena be is lőtte. A 9.perc elején Görbe belőtte a negyedik győri gólt, ráadásul Szamoránsky kétperces kiállítást kapott. A 12.percben Tomorit is kiállították, az ötödik gól azonban csak a 15. percben született Görbe révén, ezt pedig ferencvárosi időkérés követte. Löke háromgólosra növelte előnyünket, majd Steinbach szépített. Egy perccel később ugyanő egyre csökkentette a Fradi hátrányát (6-5), de Görbe egy szép góllal visszaállította a kétgólos különbséget a csapatok között. Aguliaré volt a nyolcadik győri találat, Kovacsicsé a kilencedik a találkozó 22.percében. Tomori szépített gyorsan, majd Görbe óriási kapufája után a kipattanót Heidi Löke értékesítette, majd Herr indította Lökét, és már öttel vezettük. Steinbach gólja után Cifra kapott kiállítást a Fradiból, az emberelőnyt Aguilar használta ki gyorsan (12-7). Indításgól volt a 13. gólunk Kovacsics révén. Herr is elkapta a fonalat, és a védelem is jól működött ekkor. Kovacsics újabb szélső góljára Szucsánszki válaszolt, majd Kovacsicz hozta vissza mínusz ötre a Fradit. Orbán harcolt ki hetest, Szarka kiállítást kapott. A hetest Görbe lőtte be, majd a félidő utolsó percében még Ambros Martín időt kért. Félidőben 15-9-re vezettünk. Potyogtak a gólok a masodik félidő elején, Szucsánszki kétszer volt eredményes míg nálunk Löke Görbe es Orbán is betalált. Lukácsi találatára Kovacsics szerezte a 20.gólt majd Amorim révén először vezettünk 8 góllal. Újabb Fradi időkérés után Pena szerzett gólt, de az Aguliar által kiharcolt hetest a túloldalon Görbe belőtte. Pena újfent beköszönt a második félidőben is bent maradó Herrnek, majd Szucsánszki is faragott picit a hátrányon (22-16). Újabb Szucsánszki gól jött majd Lukács is betalált, Ambros Martín pedig időt kért. Grubisic beállt a kapuba, Löke pedig fontos gólt szerzett. A 45. percben Löke ismét betalált, majd Szucsánszki köszönt be, illetve Pena használta ki Sen elcsúszását, és könnyű gólt lőtt(24-20). Szucsánszki csökkentette három gólra a Fradi hátrányát, majd Görbicz Anita parádés gólja érkezett. Pena szerezte a 22. ferencvárosi gólt, Sen kiállítást kapott, de Grubisic nagyot védett emberhátrányban. A kiállítás letelte előtt Szamoránsky szerzett gólt (25-23), majd Szucsánszki egyre hozta fel a Fradit. Görbicz Anita hűtötte le gyorsan a fővárosi zöld-fehérek híveit. Négy perccel a vége előtt Amorim kapott kétséges kiállítást, Szarka használta ki gyorsan az emberfórt, majd Görbe szerzett nagyon fontos találatot(27-25). Lukács szélről mattolta Gubisic-et, majd Löke hetest harcolt ki, amit Görbe be is lőtt (28-26). Lukács ismét felhozta egy gólra a Fradit egy perccel a meccs vége előtt. 49 másodperccel a vége előtt Ambros Martín időt kért. Amorim betalált, erre Elek Gábor is kikérte idejét. Tomori betalált még, de újabb gól nem esett, az első Szuperkupa döntőt 29-28-ra megnyerte a Győri Audi ETO KC!!!