NBI junior, Kun Attila és Pigniczki Krisztina edzők: „Az ellenfelet ezen a mérkőzésen a nagyon nyitott és agresszív védekezés jellemezte. Az első félidőben még nem találtuk igazán az ellenszerét ennek a kellemetlen stílusnak, de a második félidőben már nagyon jó egyéni teljesítményekkel támadásban és agresszív csapatszintű hatos fallal egyértelművé tettük a győzelmünket.”
NBI ifjúsági, Kun Attila és Pigniczki Krisztina edzők: „Az őszi szezonban kétszer is találkoztunk a siófoki ifi csapattal, amikor hazai pályán mindkétszer csak 2 góllal tudtunk jobbak lenni. Már a bemelegítésnél látszott, hogy hazai pályán a felnőtt mérkőzés és közönség előtt be akarják bizonyítani, hogy ők a jobbak. Ezt mi már az első félidőben megakadályoztuk, nagyon gyors támadójátékunkkal és pontos átlövéseinkkel elhúztunk 8 góllal. A második félidő kicsit lassúbb játéka is azt eredményezte, hogy növelni tudtuk 12 gólosra a különbséget. Reméljük, hogy a következő mérkőzésekre is megmarad a játékunkra jellemző kevés hiba és gyors játék, amelyet csak jó védekezésből és jó kapusteljesítmény után tudunk játszani.”

Az akadémiai képzésben résztvevő középiskolásaink Kun Attila felkészítő tanár vezetésével öregbítették az Bercsényi iskola sport terén elért eddigi jó hírét azzal, hogy megnyerték az Diákolimpia 5-6. összevont korcsoport országos döntőjét. A lányok többségükben még csak ötödik korcsoportosok, így az elért ragyogó eredmény még inkább büszkeségre ad okot. Ráadásul nagyon nehéz csoportba került csapatunk, ui. már a csoportmérkőzések alkalmával szembe kerültek a két legnagyobb riválissal, a Fradi és a NEKA csapatával. A lányok azonban vették az akadályokat, és veretlenül érkeztek a döntőbe, ahol a Dunaújvárossal kerültek szembe. A Rudas Iskola neveltjei nagyon jól szervezett játékot mutattak a pályán, a mieink azonban egyéni képességeikben képesek voltak felülmúlni az ellenfelet, és nagyon szoros, kiélezett meccsen sikerült nyerniük. A torna legjobb kapusának  Bínó Boglárkát választották, a legeredményesebb felkészítő tanár pedig Kun Attila lett.

Óriási gratula!!

Molnár-Benes Aliz edző az U9-es kisiskolás bajnokságról: „Két győzelemmel, egy vereséggel zártuk a nagyon hasznos Szombathelyi napot, a gyerekek sokat tudtak játszani, gyakoroltuk a nyitott védekezést és az indulásokat.”