Az NBI soron következő állomása Békéscsaba volt junior-ifi csapatunknak, ahol a lányok a hosszú utazás ellenére is jól vették az akadályokat, hazahozták a 2-2 pontot.
A hosszú utazás rányomta bélyegét a mérkőzésre – számolt be az ifi mérkőzésről Pigniczki Krisztina edző. – Álmos kezdés után azonban a gyors játék meghozta eredményét, és gyenge védekezésünk ellenére is nagyarányú győzelmet szereztünk.”
„Az őszi vereségünk után kicsit tartottunk az ellenfél átlövőitőlKun Attila edző így értékelte a junior meccset. – Az első félidőben mintha lemásoltuk volna az őszi találkozót, 20-20 állt az eredményjelzőn. Ezt követően azonban átalakítottuk a védekezésünket, nyitottabbá tettük, ezáltal távolabb kerültek az ellenfél lövői és pontatlanokká váltak. A lőtt góljaink száma pedig mindent elárul a csabai védekezésről.”

A hét második NBI-es találkozóján mi fogadtuk vendégül egyik nagy riválisunkat, az ifjúsági tabella harmadik helyén álló Vác csapatát.
Az első félidőben csapatunkra a nagyon gyenge és enervált védekezés volt jellemző – értékelt Pigniczki Krisztina edző, amit a kapott tizenkilenc gól is bizonyít. A második félidőben védekezést váltottunk, és kicsit későn ébredve, de sikerült ledolgoznunk az addigra már hat gólosra duzzadó hátrányunkat. A mérkőzés pozitívuma a mérhetetlen küzdeni tudásunk volt. Ehhez gratulálok a lányoknak!”
A junior meccsen is nagyon sok hibával játszottunk, ami eddig nem volt ránk jellemző, ami a fáradtság számlájára írható. Itt is a nyitott védekezés és a második félidei sok lerohanás-gól hozta meg számunkra a várt sikert!” – tájékoztatott Kun Attila edző.

A serdülő bajnokságban Róth Kálmán edző csapata a Fehérvár gárdáját látta vendégül, ahol a lányok a „vártnál gyengébb játékkal, de megérdemelt fölénnyel hozták a mérkőzést”.

A Győri Audi ETO két saját szervezésű bajnokságában is játéknap került lebonyolításra. Az ETO Bajnokság 11. alkalmán 16 mérkőzés játszottak le U11, U12 és U14 korosztályú csapatok. Az ETO szivacstornán pedig tizenhárom csapatnyi hét-nyolc éves mini-kézis versenghetett egymással.