1. félidő:
A győriek kezdősora: Hársfalvi, Amorim, Görbicz, Broch, Mörk és Bódi, kapuban Grimsbö. Az első támadást az ETO indítja, 1 perc elteltével Mörk szerzi a mérkőzés első gólját (0-1). A dánok első kapura lövését Grimsbö hárítja, így újra támadhat a Győr, Amorim meg is szerzi átlövésből első gólját (0-2). A győri lányok remek védekezést mutatnak be, majd Nycke betörése büntetőt ér – a mérkőzés első hétméteresét Görbicz értékesíti, a negyedik perc végére így már 3 gólos a Győr előnye. A dánok első gólja az 5. percben esik, Alm jóvoltából (1-3). Rendezetlen védelemmel szemben Gonzales Ortega szerzi meg az Esbjerg második gólját (2-3). Amorim ezt követően középre felkanyarodva eredményes (2-4). Beállóban üresen maradt Zachariassen, gólt is szerez (3-4).
Ezután Görbicz bal szélről eredményes (3-5). Sárgalapos figyelmeztetést kap Amorim a beállóval szembeni szabálytalankodásért, első hetesét lőheti a dán csapat - a büntető kimarad, a kipattanó azonban Alm kezébe kerül és gólt szerez (4-5). Kviesgaard szélről gólt szerez, így 5-5 az állás – először egyenlő a mérkőzésen. A 11. perc derekán, több perces gólcsend után Görbicz hatalmas gólt szerez irányítóból, harmadik góljánál jár (5-6), majd Nora Mörk talpról eredményes (5-7). Amorim passzából Broch is megszerzi első gólját – kapufás gól (5-8). Egy 3-0-s győri vezetést követően az Esbjerg időt kér. Zachariassen második gólját szerzi beállóból (6-8). Amorim előtt megnyílik a fal, a 16. percben megszerzi harmadik gólját (6-9). Második hetesét kapja a dán csapat, Kiss Éva a győriek kapujában, s hárítja is Van der Heijden lövését. Knedlikova érkezett a győrieknél jobb szélre, majd Tomori is pályára lép bal lövőben a 18. percben – sikertelen próbálkozását követően gyors ellentámadásból azonban Zachariassen megszerzi beállóból harmadik gólját (7-9). Groot nagy csel után válaszol, meglővi első gólját (7-10). Amorim harcol ki hetest a 21. percben - Görbicz második hetesét is belövi, megszerzi negyedik, az ETO 11. gólját – először vezetünk 4 góllal (7-11). Gyors ellentámadásból Groot eredményes, 5-re növelve az ETO előnyét (7-12). kiküldik 2 percre – első kiállítás a mérkőzésen, azonban a Karlsson hetesét Kiss Éva kivédi. A dánok jobb szélsője Seest is megszerzi első gólját (8-12). Ambros Martin időt kér a mérkőzés 23. percében. Ezt követően Elghaoui harcol ki büntetőt – Görbicz trükkös lövéssel gólt szerez (8-13). Seest bal szélről eredményes (9-13), majd Alm átlövése is a hálóban landol (10-13) a 26. perc végén. Ingstad gólt szerez (11-13), így 2-re, majd hamar 1-re apad a győriek előnye Zachariassen beállóból szerzett góljának köszönhetően. A dánok lerohanásból kihagyott helyzete után, Amorim harcol ki hetest, melyet Görbicz értékesít (12-14). Grimsbö hatalmasat véd a 30. perc végén, így a félidei eredmény: 12-14.

2. félidő:
Az Esbjerg együttese kezd, Friis-Traberg meg is kezdi a gólgyártást a második félidő 1. percében (13-14), de Knedlikova gyorsan válaszol (13-15). Amorim 9 méterről átlövésből megszerzi 4. gólját (13-16). Groot hatalmas cselt bemutatva ismét 4 gólra növeli az ETO előnyét (13-17). Görbicz bal szélen Groot-tól kap labdát és a kapuba lövi (13-18). Kviesgaard megszerzi második gólját (14-18), majd Alm irányítóból szerez gólt (15-18). Amorim két emberrel a nyakában ismét eredményes (15-19). Az Esbjerg büntetőt kap, Amorim pedig két percre a kispadra kényszerül – Alm határozott lövését ez alkalommal Kiss nem tudja hárítani (16-19). Görbicz bal szélről megszerzi 8. gólját (16-20), majd Tomori hát mögötti passzát ismét értékesíti (16-21) – emberhátrányból szerzünk gólt. Jön is a gyors válasz, Van der Heijden jóvoltából (17-21). Amorim visszatérve hatalmasat bombáz talpról az Esbjerg hálójába (17-22). A hazai csapat büntetőt értékesít (18-22). Mörk gyönyörű passzából Broch szerez gólt (18-23), majd Groot lerohanásból eredményes (18-24) – 6 gólos előny a Győrnél. Van der Heijden eredményes (19-24), majd Kviesgaard is megszerzi 3. gólját (20-24). Groot hatalmas cselt bemutatva gólt szerez betörésből a második félidő 16. percében (20-25). Görbicz, a csapatunk jó védekezését követően saját térfélről szerez gólt üres kapura (20-26), majd az Esbjerg időt kér. Alm gólt szerez átlövésből (21-26), ezt követően Groot harcol ki hetest és Kviesgaard-ot kiküldik 2 percre – a büntetőt Mörk értékesíti (21-27). Rövid labdajáratást követően Mörk előtt szétnyílt a fal, megszerzi 3. akciógólját, immár 7 gólos az előny (21-28). Kiss kivédi Alm hetesét, azonban a kipattanót már nem tudja a győri kapus hárítani (22-28). Tomori is bemutatkozik, megszerzi első gólját (22-29). Az Esbjerg részéről Alm megállíthatatlan a gólgyártásban (23-29), azonban csapatunk hamar válaszol Mörk talpról elengedett lövése révén, a második félidő 25. percében (23-30). Seest szerez gólt jobb szélről (24-30), majd Tomori átlövésből eredményes (24-31). Ingstad beállóból szépít a 28. percben (25-31), Görbicz pedig hatalmasat bombáz irányítóból (25-32). Ingstadot megint megtalálják beállóban (26-32), majd Mörk kapufájával ér véget az összecsapás.

Végeredmény: 26-32