1. félidő

A győriek kezdősora: Görbicz, Groot, Amorim, Broch, Mörk és Bódi, kapuban Kiss. A mérkőzést a szlovén együttes kezdte és az első gólt meg is szerezték Milanovic Litre jóvoltából (1-0). Görbicz büntetőből egyenlített, Mörk lerohanás-góljával előnyhöz juttatta csapatát a negyedik percbe lépve. Amorim kétszer is eredményes volt betörésből, azonban a Krim is igyekezett tartani a lépést (2-4). Görbicz szélről szerzett gólt, majd remek passzt adott Brochnak, aki hat méterről lőtt az ellenfél hálójába (2-6). Bódi is megszerezte első gólját, a Krim időt kért. Koren szépített, majd Baric is betalált Kiss kapujába (4-7). Amorim beverekedte magát a hatosig és gólt is lőtt, Amon védekezése vele szemben kiállítást ért, majd a Krim ellentámadása során Amorimot is kiküldték a játékvezetők két percre. Görbicz megszerezte harmadik gólját bal szélről, rövid labdajáratást követően Groot is bemutatkozott (4-10). Koren átlövésből ötre csökkentette a győri előnyt (5-10), a 16. percbe lépve Görbicz szélről ismét eredményes volt, Koren erre átlövés-góllal válaszolt. Amorim átlövésből magabiztosan bombázott Marincek hálójába (6-12), Zulicot kiküldték a játékvezetők két percre a Mörkkel szemben ziccerben elkövetett szabálytalankodásáért. Bódi szélről volt eredményes, majd Milanovic Litre hetest harcolt ki, Tomorit kiállították – Benko hetesét Kiss hárította. Bódi szélről kiszorított helyzetből a hosszú felsőbe lőtt (6-14) – 8 gólos előny a Győrnél. Három gyors ljubljanai gólt – Benko, Baric, Koren – követően (9-14) Ambros Martin időt kért 7 perccel a félidei szünet előtt. Mörk betörésből volt eredményes, Görbicz átlövésből is bemutatkozott, beállóból Elghaoui talált be (9-17). Georgijev megszerezte első gólját, Elghaoui lefordulva védőjéről folytatta a gólgyártást (10-18). Az utolsó fél percben a kapusok parádéztak, maradt a 8 gólos győri vezetés a szünetre.

Félidőben: 10-18

2. félidő

Egy perccel a szünet után Mörk hetest harcolt ki és be is lőtte (10-19), Zulic büntetőt értékesített, Bódi szélről volt eredményes (11-20). Bajramoska bevette a győri kaput, Mörk válaszul betörésből magabiztosan bombázott a Ljubljana hálójába (12-21). Amon szélről megszerezte első gólját a második félidő 8. percében, győri eladott labdát követően heteshez jutott a Ljubljana együttese – Zulic értékesítette (14-21). Puhalák is bemutatkozott bal szélről, néhány perces gólcsendet követően Milanovic Litre válaszolt (15-22). Amorim húzást követően könnyed gólt szerzett, Bajramoska talpról bombázott Kiss kapujába (16-23). Amon két perces kiállítást kapott a második félidő 14. percébe lépve – Tomorival szemben elkövetett szabálytalanságáért. Broch lerohanásból volt eredményes, a Ljubljana időt kért 16-24-es állásnál. Broch hat méterről ismét gólt szerzett, majd Elghaoui góljával 10-re nőtt a különbség (16-26) - két kezes lökésért azonban a kispadra kényszerült két perc erejéig. Görbicz lerohanásból majd hetesből is betalált. Abina büntetőt rontott 16-28-as győri vezetésnél, Görbicz lerohanásból szerzett gólt 5 perccel a vége előtt, majd Elghaoui is betalált. Jericek szépített, Knedlikova gyorsan válaszolt (17-31). Görbicz hetest értékesített (17-32). Elghaoui 1 perccel a vége előtt büntetőt harcolt ki, Georgijevet kiküldik a bírók, Görbicz belőtte a hetest – ezzel 10 gólos a győri csapatkapitány (33-17), az utolsó másodpercekben lerohanásból szerzett ejtés-góljával Hársfalvi beállította a végeredményt (17-34).

Végeredmény: 17-34