A Győri Audi ETO KC a TIPPMIX EHF FINAL4 elődöntőjén a következő sorral állt fel a Buducnost együttese ellen: Görbicz, Amorim, Groot, Mörk, Bódi és Broch, a kapuban Grimsbö. Görbe szerezte meg a mérkőzés első találatát – csodálatos cunder-góllal, Neagu átlövésből válaszolt (1-1). Amorim betörésből, majd átlövésből is betalált – kétgólos győri vezetés a mérkőzés ötödik percében (1-3). Tomori labdát szerzett, végigvitte és magabiztosan a Buducnost hálójába lőtt. Büntetőt lőhetett a Buducnost – Neagu lövését Kiss nem tudta hárítani (2-4). Bulatovic átlövés-góllal folytatta, majd néhány perces gólcsendet követően Tomori védekezését kétperces kiállítással büntették a játékvezetők. Groot testcsellel elment védője mellett és a hatosról bombázott Zoqbi de Palma kapujába. Neagu harmadik gólját lőtte az első félidő feléhez érkezve, szépen felépített támadásból Amorim ejtés-gólt szerzett (4-6). Mörk hatalmas passzot adott Brochnak, aki élve a lehetőséggel, újabb győri gólt szerzett – Dragan Adzic időt kért háromgólos győri előnynél. Broch kétperces kiállítást kapott Jaukovic ellen elkövetett szabálytalanságáért, a játékvezetők már passzív játékot jeleztek, mikor Bulatovic átlövésből betalált (5-7). Tomori büntetőt harcolt ki – Görbe könyörtelenül bevágta, majd lerohanásból újabb találatot jegyezhetünk a győri csapatkapitány neve mellett – négygólos győri vezetés nyolc perccel az első játékrész vége előtt (5-9). Tomori kétperces kiállítást kapott – a román játékvezető belemenés-színészkedésért állította ki a győriek átlövőjét. Görbicz négy gólnál jár, emberhátrányban szélről szerzett újabb találatával, Neagu hamar válaszolt (6-10). Broch beállóból eredményes, a Buducnost büntetőjét Bulatovic értékesítette. Achruk kétperces kiállítást kapott Hársfalvival szemben elkövetett szabálytalanságáért, Neagu újabb átlövés-gólt szerzett (8-11) – Ambros Martin időt kért. Bulatovic találatával kettőre zárkózott a Buducnost fél perccel a félidei szünet előtt, Broch az utolsó pillanatban elcsente a labdát és 15 méterről Batinovic kapujába lőtt – így kialakult a félidei eredmény: 9-12
Félidei eredmény: 9-12

A második játékrészre visszatérve Tomori büntetőt harcolt ki – Görbicz ez alkalommal sem hibázott, majd Groot átlövésből eredményes (9-14). Görbicz hatodik gólját szerezte – hatgólos győri előny a második játékrész hatodik percébe lépve (9-15) – a Buducnost időt kért. Jaukovic büntetőjét Kiss nem tudta védeni. Groot góljára Bulatovic válaszolt átlövésből, majd ziccerből Mörk is bemutatkozott a mérkőzésen (11-17). Tomori újabb vitatott kétperces kiállítást kapott, a Buducnost góljára Amorim majd Neagu válaszolt (13-18). Jaukovic érkezett büntetőhöz, ezúttal sem hibázott. Amorim büntetőt harcolt ki, Görbicz újabb találatával már hét gólnál jár (14-19). Cvijic megszerezte első találatát beállóból, Irman kétperces kiállítást kapott Hársfalvi ellen elkövetett szabálytalanságáért – Görbicz újabb büntetőt értékesített (15-20). Neagu átlövésből hetedik gólját szerezte, Groot gyönyörű testcsellel megverte védőjét és újabb találatával négynél jár (16-21). Lerohanásból Bódi is megszerezte első találatát – hatgólos győri vezetés kilenc perccel a mérkőzés vége előtt (16-22). Achruk találatára egy újabb Bódi-gól érkezett válaszként – Ambros Martin időt kért. Cvijic második gólját Görbicz újabb büntetőből szerzett találata követte, Bulatovic átlövésből szerzett gólt (19-24). Győri időkérést követően Groot majd Ramusovic talált be, a mérkőzés utolsó találatát Hársfalvi szerezte – döntőben a Győri Audi ETO KC!
Végeredmény: 20-26

Dragan Adzic: „Gratulálok a Győrnek, megérdemelték a győzelmet. A tavalyi szezonban jobbak voltunk, most csalódottak vagyunk, hogy így alakult, rengeteg játékos cserélődött nálunk tavaly óta.”

Katarina Bulatovic: „Én is szeretnék gratulálni a Győrnek, nagyon jól felkészültek ellenünk – úgy gondolom már a mérkőzés elején megmutatták, mit tudnak és végig dominálni tudtak. Természetesen nagyon csalódottak vagyunk, mert szerettük volna a legjobbat, amit csak tudunk, kihozni a Bajnokok Ligája szezonból.”

Ambros Martin: „Szeretnék én is gratulálni a Buducnostnak, eléggé megnehezítették a feladatunkat ma. A mérkőzés kezdete kulcsfontosságú volt számunkra, nagyon koncentráltunk, próbáltuk a legjobbat kihozni magunkból. Elégedettek vagyunk – ahogy elkezdtük a mérkőzést, úgy is fejeztük be.”

Eduarda Amorim: „A kapusteljesítményünk remek volt, nagyon elégedett vagyok a mai mérkőzésen nyújtott teljesítményünkkel, remekül játszottunk, igazi csapatként működtünk és támogattuk egymást.”