Győri kezdősor: Mörk, Groot, Bódi, Elghauoi, Hársfalvi, Amorim, a kapuban Kiss. Az első támadásban az első gól Amorimé. Mörk labdát szerzett, a lerohanás Bódi fejezte be góllal. Mörk átívelte a labdát Hársfalvinak, aki a hosszú felsőbe juttatta a harmadik győri találatot a 3. perc derekán. Aztán egy gyors ellentámadást követően Elghaoui talált be (0-4). Kiss lehúzta a rolót a meccs elejétől kezdve. Groot talajról lőtte el az ötödik ETO találatot. Jovetic szerezte az első váci gólt a 7. perc végén, amire Hársfalvi révén érkezett azonnal a válasz a másik oldalon (1-6). Hétméterest lőhetett a hazai csapat, de Kiss kapuja üres maradt. Radosavljevic szerezte balszélen a második váci gólt. Egy Görbicz-Amorim összjáték következtében megszületett a hetedik győri gól a 10. percben, majd Amorim ismételt egy nagy átlövéssel. Basic középen rést talál a falban (3-8). Görbicz labdát szerzett, Mörk gólra váltotta. Görbicz is feliratkozott a góllövők közé. Másodjára lőhettek büntetőt a hazaiak, amit Farkas nem vétett el a 17. percben. Knedlikova jobbszélen szerzett szép találatot (4-11). Gyors lerohanásból Elghaoui szerzett gólt a 19. percben. Kácsor jobbkettőben belőtte az ötödik hazai gólt, amire Knedlikova válaszolt a másik térfélen. Az ifista Afentaler talajról engedte el a labdát (5-14). Görbicz megszerezte második, majd a harmadik gólját is a 23. percben egy talajról ellőt labdával. Basic szépített (6-16), majd zsinórban harmadjára ismét Görbe villant. Harmadjára lőhetett büntetőt a Vác, Farkas gólra váltotta a 25. perc végén. Amorim betörésből szerezte negyedik gólját, majd Basic szépített a hazaiaknál. Az első kétperces kiállítást a meccsen Groot szerezte, az emberelőnyt Hámori használta ki jobbkettőben a 28. percben (9-18). A junior korú Hudák labdát szerzett, Bódi lerohanásból szerezte a 19. győri gólt, a másik oldalon Vukcevic szépített, amivel beállította az első játékrész eredményét, 10-19-es állást.
Félidő: 10-19

Az első győri támadásban Elghaoui szerzett gólt, majd Soós válaszolt, Radosavljevic csökkentette a váci hátrányt (12-20) a 3. percben. Ismét a hazaiak eredményesek. Mörk megszerezte második találatát. Lerohanás végén az ifista Moharosnak jött ki a lépés (13-22). Jovetic szépített, majd Elghaoui emelte a különbséget. Elghaoui által kiharcolt büntetőt Pál értékesítette (14-24), majd Kácsor és Soós lőtt Kiss kapujába. Szilovics is bemutatkozott egy bombával. A második győri hetes is Elghaouinak köszönhető, amit ezúttal Bódi váltott gólra a 14. percben (16-26). Szilovics megszerezte második gólját is. Kiss Évi nevét skandálta a szurkolótábor miután a második hetest védte. Basic és Radosavljevic szépített a 16. percben. Hársfalvi itt, Hámori ott lőtt, majd Hársfalvi folytatta a sormintát. Afentaler is heteshez juttatta a csapatot, de sajnos Hudák elvétette, aztán ki is állították. Groot villant egy szépet, majd Kácsor és a Radosavljevic felavatták Binó kapuját (21-30) a 22. percben. Groot lőtt egy könnyű gólt, majd Jovetic talált be Binónak, amire Görbicz adta a revansot. Aztán Binó védett két ziccert, Knedlikova viszont nem vétette el a másik oldalon. Heteshez jutott a Vác, Vukcevic pihenőre kényszerült. Szondi belőtte a huszonnegyedik hazai gólt a 27. percben. Ismét a Vác jutott büntetőhöz, amit Binó hárított, skandálta az ő nevét is a szurkolótábor. Pál emelt a győri előnyön, Szondi és Soós sem hagyta mindezt szó nélkül. Szondi ismételt a mérkőzés vége előtt egy perccel. Afentaler még egy találatot szerzett, amivel kialakította a végeredményt.
Végeredmény: 28-35