A Toljattit alaposan meglepte a Győr bátor játéka. A magyar bajnok az első negyedórában biztosan őrizte kis előnyét, majd Herr kapus bravúrjaival megtámogatva a 17. percben már 12-7-re vezetett. Görbicz Anita kiállítása alatt valamelyeset csökkent a különbség, majd a lendületét megőrző Lada egyenlített (14-14). Róth Kálmán vezetőedző időt kért, és a szünetig hátralévő időben sikerült visszavenni a vezetést.
A második félidő elején gyorsan fordított a bírók által kicsit megsegített orosz gárda, de elhúzni nem tudott. A folytatásban együtt haladtak a csapatok, azonban a Győr nem tudta visszavenni a lélektanilag fontos vezetést. Az egyenlítés viszont gyakran összejött.
Az utolsó öt percben a hazaiak alig hibáztak, míg a győriek háromszor is eladták a labdát, így a Toljatti nyerte meg a csoportrangadót.

Lada Togliatti (orosz)-Győri Audi ETO KC 31-29 (16-17)