A pénteki edzésen kézsérülést szenvedő Görbicz Anitát nem nevezte a Spartacus–Győr meccsre Róth Kálmán edző. Az első félidő történéseiből nem derült ki egyértelmûen, fehérben vagy zöldben játszik-e a bajnok, de a szünet után az ETO tíz perc alatt eldöntötte a mérkőzést.

KŐBÁNYAI SPARTACUS - GYŐRI AUDI ETO KC 27–33 (13–15)
Kőér utca, 200 néző. V: Dudás, Serfőző
SPARTACUS: GÁBOR – Lánczos 3, Halmai 2, SZAMOSI A. 5, MÁTYÁS 9, SZŐKE 2, Schulcz 2. Cs: Hegyesi, Nachtmann (kapusok), Szamosi L. 1, Novogradecz 2 (1), Gálhidi 1, Szálkai. Edző: Laurencz László
GYŐR: Herr – Bódi 1, SOMOI 5, Bradeanu 5 (1), Spiridon 3, Gogirla, Vérten 2. Cs: Guiu (kapus), BOGNÁR 3 (1), Radulovics 2, Hornyák, Temes 5 (4), KOVACSICZ 4, Juhász 3. Edző: Róth Kálmán
Az eredmény alakulása. 3. p.: 1–2. 17. p.: 8–5. 24. p.: 12–12. 40. p.: 14–22. 46. p.: 19–25. 55. p.: 25–30.
Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 6/6
Mestermérleg
Laurencz László: – Becsülettel helytálltunk, minden dicséretet megérdemel a csapat.
Róth Kálmán: – A lelkes Spartacus ellen kis lépést tettünk a gödörből kifelé.