Amíg idehaza főként Geri internetes közvetítését figyelték az ETO szimpatizánsai, a helyszínen lévők testközelből láthatták, miként lehet egy már megnyert mérkőzést játékvezetői segédlettel elveszíteni. Hiszen mi másnak is nevezhetnénk azt, amikor másfél perccel a vége előtt kétgólos győri vezetésnél előbb Dokicsot, majd négy másodpercre rá Görbiczet szórják ki két percre egy ártatlannak tûnő szituációban, s mindezt tetézve még a labdát is többször elveszik a mieinktől. Az ETO vereségéhez azért hozzátartozik az is, hogy ezúttal a szélsők vitték a hátukon a csapatot, Herr Orsi védéseit követően ugyanis elsősorban Bódi és Vérten villogott, míg az átlövéseink ezúttal is némi kívánnivalót hagytak maguk után. Bradeanu és a fiatal Drávai Gyöngyi 2-2, Gogirla egy gólja kevés volt, Radulovicson pedig bizonyára érződött, hogy ezen a szinten még nem tud a csapat húzóembere lenni. A csoport másik meccsén a Togliatti négy góllal legyőzte a Podgoricát, így ha a jövő héten hazai pályán megverjük a montenegrói gárdát, míg a Lada otthon jobb lesz, mind a Trondheim, akkor máris ott vagyunk a legjobb 8 között. A többi lehetséges változatra jobb, ha nem is gondolunk.