15 x Hungarian Cup winner
5 x Champions League winner

News

Spiridon az ETO-ban!
Klasszis beállóssal erősített a Bajnokok Ligájára készülő Győri Audi ETO KC. Az osztrák válogatott játékos egyelőre fél évre kötelezi el magát a zöld-fehérekhez.
Megérkezett a csapat Togliattiba
Az egész Európát érintő, viharos széllel járó hidegfront ellenére, minden gond nélkül megérkezett az Audi ETO Togliattiba. A csapat gépe az előre megbeszélt időpontban, tehát reggel hat óra körül szállhatott fel Pérről és ¾ 12 körül landolt Togliattiban.
Telefonos közvetítés Togliattiból
Aki nem tudja, vagy nem akarja megvárni a 18 órakor kezdődő tévéközvetítést a Lada Togliatti - Audi ETO BL-mérkőzésről, az ezúttal is nyomon követheti élőben telefonos bejelentkezéseinket a helyszínről 14 órától. A mérkőzésről negyedóránként jelentkezünk be. A linkre kattintva megjelenik egy Media Player, ahol egészen addig semmi nem lesz hallható, amíg el nem kezdődik az 1-2 perces bejelentkezés. Lada Togliatti - Győri Audi ETO KC
Guiu védhet
Guiu védhet
Eldőlt, hogy Stancuta Guiu is tagja lesz az ETO Oroszországba utazó keretének és pályára is léphet Togliattiban.
Józsa Dávid fél évre a katari Al-Ahli játékosa (kezilabda.com, jan. 12.)
A Dohaban játszó Kis Gergő után ezennel újabb magyar játékossal bővült Katarban a magyar légió.
Kilencven gól hatvan perc alatt (naplo-online.hu, jan. 12.)
Az év első mérkőzését játszotta az MKB férfi kézilabdacsapata tegnap a Március 15. utcai csarnokban.
Róth: újabb három év (kisalfold.hu, jan. 12.)
Az Audi ETO KC vezetése újabb három évvel, 2010-ig meghosszabbította Róth Kálmán vezetőedző szerződését. A szakvezetővel két bajnoki és két Magyar Kupa-aranyérem mellett két EHF-kupa- és egy KEK-ezüstöt nyertek a győriek.
Két gyõzelem Vácon
Kétszer is harminc gólt lőtt és mindkétszer nyert ma Vácon az Audi ETO.V-Man képei a délutáni mérkőzésrőlVincent Vega képei délelőttrőlVincent Vega képei délutánról
Telefon
Telefon
Telefonos közvetítés a Buducnost Podgorica - Győri Audi ETO KC mérkőzésről Montenegroból.A mérkőzésről negyedóránként jelentkezünk be, először a mérkőzés kezdetekor, majd a 15. percben, a szünetben, a 45.percben és a találkozó után. A linkre kattintva megjelenik egy Media Player, ahol egészen addig semmi nem lesz hallható, amíg el nem kezdődik az 1-2 perces bejelntkezés. Később valószínûleg már megoldható lesz, hogy zene szóljon két bejelentkezés között. Reméljük a honlap ezen új szolgáltatása is elnyeri olvasóink tetszését. A hozzászólásokat a Vélemények a honlappal kapcsolatban címû topicba várjuk.Telefonos közvetítés a Lada Togliatti - Győri Audi ETO KC mérkőzésről oroszprszágból.(2007.01.20)Aki nem tudja, vagy nem akarja megvárni a 18 órakor kezdődő tévéközvetítést a Lada Togliatti - Audi ETO BL-mérkőzésről, az ezúttal is nyomon követheti élőben telefonos bejelentkezéseinket a helyszínről 15 órától. A mérkőzésről negyedóránként jelentkezünk be. A linkre kattintva megjelenik egy Media Player, ahol egészen addig semmi nem lesz hallható, amíg el nem kezdődik az 1-2 perces bejelentkezés
Gyõri Audi ETO KC: további három évig Róth Kálmán marad a vezetõedzõ (nso.hu, jan. 11.)
A bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata megállapodott Róth Kálmánnal, hogy további három évig az együttes vezetőedzője marad.