15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Busz Dániába és Fehérvárra
A Győri ETO Kézilabda Szurkolói Egyesület autóbuszokat indít az Ikast és a Fehérép elleni mérkőzésekre.
ETO - Dunaferr a számok tükrében
A Budapest Bank Férfi Kézilabda Liga 16. fordulójában a Győrhő ETO FKC a Dunaferr SE csapatát fogadja szombaton 18 órakor a Magvassy csarnokban.
"Kibányászott" egy pont
Komlón az utolsó pillanatokban szerzett pontot a Győrhő, amely már hat gólos hátrányban is volt (27-27).
Spiridon az elsõ
Spiridon az elsõ "fecske"
Simona Spiridon 2011-ig biztosan az Audi ETO játékosa marad.
Az FTC ellen a kupában
A Győrhő ETO FKC szerdán 17 órától a Népligetben vendégeskedik.
Padlón a címvédõ
Egy héttel az Ikast elleni vereség után, feltámadt az Audi ETO és esélyt sem adott a Zvezda Zvenigorodnak (29-23).A meccs képei
Fogy a remény
Újra a végén veszített pontot a Győrhő ETO a Százhalombattával szemben (27-27).Néhány fotó
Tizenöt perc elég volt
A második félidő közepéig a Vácnak állt a meccs, de a zöld-fehérek negyed óra alatt elrendezték a két pont sorsát (34-25).A meccs képei