Konkoly:
Konkoly: "Tomori a magyar kézilabdázás kincse" (medsport.hu, okt. 28.)
A Slagelse elleni diadalt követően elismerően nyilatkozott játékosáról a Győri Audi ETO női kézilabda-csapatának vezetőedzője.
A Gyõr Tomori vezérletével gyõzte le a BL-címvédõt (medsport.hu, okt. 28.)
A zöld-fehérek visszavágtak a legutóbb az elődöntőben elszenvedett csúfos vereségért, és győzelemmel kezdték szereplésüket a női kézilabda Bajnokok Ligájában.
Lenullázták a címvédõ Slagelsét (kisalfold.hu, okt. 27.)
Szenzációsan kezdte a mérkőzést az Audi-ETO. Tomori vezérletével, na és persze a kitûnően mûködő védekezésnek és a kapusteljesítménynek köszönhetően tíz perc elteltével 7–3-ra vezettek a hazaiak. A címvédő dánokat egyedül csak Turey tartotta versenyben.
A Gyõr megverte a BL-címvédõt (hirtv.hu, okt. 27.)
A Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában a Győr remek második félidei teljesítményével könnyedén verte a dán Slagelse együttesét.
Görbiczék kiütötték a BL címvédõjét! (hirado.hu, okt. 27.)
Fontos és egyben nem várt, nagy különbségû győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC a címvédő dán Slagelse ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája nyitó fordulójában.
Esélyt sem adtak a BL-címvédõ dánoknak a Rába-parti zöld-fehérek (nso.hu, okt. 27.)
A női kézilabdázók legrangosabb nemzetközi kupasorozatában, a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában hazai pályán parádés győzelemmel mutatkozott be a bajnoki ezüstérmes Győr, amely a címvédő dán Slagelsét verte hét góllal. Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, amely egygólos hazai vezetéssel zárult, ám aztán Pálinger Katalin a győri kapuban lehúzta a rolókat, így simán nyertek a hazaiak.
BL-gyõztest alázott a Gyõr (sportforum.hu, okt. 27.)
A legutóbbi sorozat elődöntőjében, tavasszal a dán sztárcsapat 31-25 és 30-22-es sikerrel lépett túl magyar vetélytársán.
A címvédõ ellen kezd az Audi-ETO (kisalfold.hu, okt. 27.)
A Bajnokok Ligája csoportkörében az Audi-ETO az előző kiírás győztesét, a dán Slagelsét fogadja. Konkoly Csaba edző bízik abban, hogy sikerül csapatának a visszavágás az áprilisi BL-elődöntőben elszenvedett vereségért.
Kár ezért a vereségért
Gyenge teljesítménnyel hazai pályán szenvedett vereséget (20-26) a Győri ETO FKC.A mérkőzés képeiA Revita összefoglalója mérkőzésről
A hétvégén idegenben kezd a Ferencváros, hazai pályán a Gyõr (nso.hu, okt. 26.)
A múlt heti válogatott mérkőzések után a hétvégén megkezdődnek a női kézilabdázók Bajnokok Ligája csoportküzdelmei. A bajnok Ferencváros a kezdő körben a montenegrói Podgoricába, a Buducnost otthonába látogat, míg a Győr itthon kezd a dán címvédő Slagelse Dream Teammel.