15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Volt még egy dobásuk (nol.hu, okt. 1.)
A Győr szebb napokat látott női csapata selejtezőtornára kényszerült a Bajnokok Ligájában, ám szépen felmondta a kötelező leckét.
Szabó Edina: A Gyõr a BL egyik esélyese (kezilabda.info, okt. 1.)
A Bajnokok Ligája-selejtező valamennyi győri csoportmérkőzését a lelátón nézte végig a Cornexi korábbi edzője, Szabó Edina. Az évek óta a francia női válogatott szakmai stábjában dolgozó szakemberrel beszélgettünk a selejtező-mérkőzésekről, a magyar kézilabdához fûződő viszonyáról és a küszöbön álló világbajnokság előkészületeiről.
Sima gyõzelem a rangadón
Egy félidőnyi remek játékkal, magabiztosan nyerte az ETO a Dunaferr elleni rangadót (33-28).A mérkőzés képei I.A mérkőzés képei II.
Görbiczék a Metzet is legyõzték (samsungsport.hu, szept. 30.)
A félidei háromgólos vezetést a meccs végére is megőrizte a Győri Audi ETO a francia HB Metz csapata ellen, így a hétvégén mindhárom találkozója után győztesen hagyhatta el a pályát.
A Rába-parti együttes teljesítette a küldetést, irány a fõtábla! (nso.hu, szept. 30.)
A Győri Audi ETO KC és a francia Metz vasárnap esti összecsapásán a Bajnokok Ligája-főtábla volt a tét. A kapuban remeklő Pálinger Katalinnak és a gólerős Görbicz Anitának köszönhetően a hullámvölgyek ellenére végig vezetve, három góllal győztek a Rába-partiak.
BL-fõtáblán az ETO! (kezilabda.info, szept. 30.)
Aurelia Bradeanu és Pálinger Katalin vezérletével 30-27-re nyerte utolsó mérkőzését a Győri Audi ETO együttese a Bajnokok Ligája-selejtező 1. csoportjában. Görbicz Anitáék a zárónapon a HB Metz Moselle Lorraine csapatát győzék le, és jutottak százszázalékos teljesítménnyel a legrangosabb európai kupasorozat főtáblájára.
Görbiczék fõtáblások a BL-ben! (sportforum.hu, szept. 30.)
Harmadik mérkőzését is megnyerte a Győr nőikézilabda-csapata a Bajnokok Ligája selejtező csoportjában, így feljutott a főtáblára.
Fõtáblára jutott az ETO a Bajnokok Ligájában (hirado.hu, szept. 30.)
A győriek a Metz gárdáját győzték le utolsó selejtezőjükön.
Görbiczék egy lépésre a fõtáblától (sportforum.hu, szept. 30.)
Második mérkőzését is megnyerte a Győr a hazai rendezésû BL-selejtező csoportban.
Nyertünk a nyitányon
Nehezen kezdődött, de végül simán győzött az ETO FKC az újonc Tata ellen (28-22).A mérkőzés képei