15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Félidõs remények (kezilabda.ftc.hu, szept. 24.)
Győri kirándulásunk több jóval kecsegtetett, mint amilyen "élményekkel" hazatértünk. Ifjúsági és felnőtt csapatunk is egy félideig tartotta magát, de érezhető volt, hogy a lányok kicsit hitetlenek - lélekben, mentális felkészültségben nem veszik fel a kesztyût a hazaiakkal. Ők pedig vendéglátó lévén, a saját szurkolóiktól is komoly támogatást kaptak, és nem is hagyták ki ezt a ziccert, magabiztosan győzték le csapatainkat. De jönnek ők még a Népligetbe...
A címvédõ is fejet hajtott (kisalfold.hu., szept. 24.)
Az első félidő kiegyenlített csatát hozott, a győriek sokáig nem találták a Fradi játékának az ellenszerét. Mindezt jól példázza, hogy először csak az első negyedóra végén tudott két góllal vezetni az Audi-ETO.
Bajnokverés Gyõrben (kezilabda.info. szept. 24.)
A hazai női bajnokság ötödik fordulójában a Ferencváros nyolc góllal alulmaradt a Győr otthonában. A mérkőzés végkimenetele nem meglepő, a fővárosi zöld-fehér alakulat által mutatott játék annál inkább. A találkozó lefújása után Juhász Gabriellát és Herr Orsolyát kérdeztük.
Pókos nagy formában: idegenben is sokat fogott (dunantulinaplo.hu, szept. 24.)
A komlóiak simán nyertek a mérkőzés előtt már három pontnál tartó Győr otthonában, így pontszámban beérték riválisukat.
Könnyed siker a nyitányon
A kapusokon kívül mindenki eredményes volt a Kiskunhalas ellen (40-19).A mérkőzés képei
Új letöltések a médiatárban!
Deáki István és Konkoly Csaba a Revita "Ászok" címû mûsorában Róth Kálmán nyilatkozik a visszatéréséről és az új utánpótlás-rendszerről a Revitának
Csúcsforma: Görbicz Anita tizenhat gólt dobott a Fradinak (nso.hu, szept. 23.)
Klasszisteljesítményt nyújtott Görbicz Anita, a Győr Audi ETO KC irányítója a Ferencváros ellen a női kézilabda bajnokság csúcsrangadóján, az 5. fordulóban. A válogatott játékos egymaga tizenhat gólt dobott a bajnoknak, és ezzel szinte egyedül győzte le a fővárosi zöld-fehéreket.
Görbicz tizenhat góljával verte a Gyõr a Fradit (samsungsport.hu, szept. 23.)
A női kézilabda bajnokság ötödik fordulóban a magyar válogatott irányító kiváló teljesítménnyel segítette győzelemhez csapatát a Ferencváros ellen.
Görbicz tündökölt az FTC elleni csúcsrangadón (sportforum.hu, szept. 23.)
Vasárnapra két mérkőzés maradt a női kézilabda NB I 5. fordulójából, mindkét találkozón hazai győzelem született.
Fontos mérkõzést bukott el az ETO (kisalfold.hu, szept. 23.)
Az elején 2–0-ra még a győriek vezettek, ám ezt követően tizenkét percig nem tudtak gólt lőni a hazaiak.