15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Duplázna a világ legjobbja, Görbicz Anita (sonline.hu, máj. 26.)
Vasárnap kora délután a női kézilabdázóknál is bajnokcsapatot avatnak. A 13 órakor kezdődő népligeti találkozón a házigazda Ferencvárosnak már a döntetlen is elég az aranyhoz, a Görbicz Anita vezényelte Győri Audi ETO KC-nak viszont mindenképpen győznie kell ahhoz a fővárosban, hogy megvédje bajnoki címét.
Trónfosztásra készül a Fradi nõikézi-csapata (origo.hu, máj. 26.)
Szombaton a bronz-, pünkösdvasárnap pedig az aranyérem talál gazdára a női kézilabda NB I-ben. Előbb a Dunaferr fogadja a Cornexit, és ha pontot szerez, harmadik lesz. Erre minden esélye megvan a dunaújvárosiaknak, hiszen a playoffban már Székesfehérváron is nyerni tudtak. A vendégeknek mindenképpen nyerniük kell a dobogóra kerüléshez. Hogy ki lesz a bajnok, az vasárnap 14.30 körül derül ki.
Még egy nap! (kezilabda.ftc.hu, máj. 26.)
Holnap egy órakor belecsapunk a lecsóba és remélhetőleg győzelmünkkel visszaszerezzük a már évek óta hőn áhított bajnoki aranyérmet.
Minimális vereség a Viharsarokban
Nagy küzdelemben egygólos (32-31) vereséget szenvedett a SEAT ETO Békésen.
A bajnoki cím a tét (revitatv.hu, máj. 25.)
Győri csapat még soha, semmilyen sportágban nem nyert három bajnoki címet egymás után. Reméljük ez a kijelentés csak vasárnapig érvényes, hiszen ekkor játszik ki-ki meccset az Audi ETO és az FTC a női kézilabda bajnokságban. Mindkét együttes azonos pontszámmal áll, így aki nyer a Népligetben, az lesz a végső győztes is.
A kézilabdás lányokat ünnepeljük vasárnap! (gyor.hu, máj. 25.)
A győriek nagyon bíznak Görbiczékben, és abban reménykednek, hogy a vasárnap délután egy órakor kezdődő találkozón (az ETO idegenben mérkőzik a Ferencvárossal) ismét elhódítják a Magyar Bajnoki címet.
Micsoda csata lesz! (kezilabda.ftc.hu, máj. 25.)
Kétségtelenül az év mérkőzése következik vasárnap délután egy órakor a jelenlegi bajnok Győr ellen, de a trónfosztásra akkor és ott sor kerülhet.
Bajnokság 60 percben (gyorihet.hu, máj. 24.)
A két zöld-fehér csapat hozta a papírformát, így aztán a bajnoki címről a vasárnap 13 órakor kezdődő népligeti párharc dönt.
A szerencse forgandó (revitatv.hu, máj. 24.)
A Szeged nyerte az idei férfi kézilabda bajnokságot, miután a döntő negyedik mérkőzésén harmadszor is legyőzte a címvédő Veszprém együttesét. A Seat ETO még csak a harmadik mérkőzésén van túl, s ahogy a korábbi 2 alkalommal, ezúttal is a vendégcsapat diadalmaskodott.
Most a Carbonex KC gyõzött hétméteresekkel (24ora.hu, máj. 24.)
A Carbonex KC élvonalbeli férfi kézilabdázói 28-28-as döntetlent ért a Győri ETO otthonában a 7-8. helyért rendezett találkozó harmadik felvonásán. A tatabányaiak büntetőkkel nyertek. A három győztes mérkőzésig tartó párharcban 2-1-re vezet megyeszékhelyünk csapata.