15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Vereség idegenben (revitatv.hu, febr. 20.)
Papírforma győzelmet aratott az MKB Veszprém a Rába Quelle ETO FC ellen. A férfi kézilabda bajnokság hétvégi fordulójában 44:25-re kaptak ki a Bakony fővárosában.
Tíz perc alatt eldõlt
Az első félidőben még döcögött a zöld-fehérek játéka, de a fordulás után Bradeanuék tíz perc alatt eldöntötték a két pont sorsát a DVSC ellen (34-23).A mérkőzés képei I.A mérkőzés képei II. A Revita tv összefoglalója
Márciusra kiváló csapatot ígér a gyõri kéziedzõ (origo.hu, febr. 19.)
Miután a Byasen Trondheim négygólos vereséget szenvedett a nőikézilabda-BL B csoportjában a Lada Toljatti vendégeként, eldőlt, hogy az utolsó forduló eredményeitől függetlenül a Győri ETO KC ebből a négyesből a második helyen jutott be a negyeddöntőbe. Róth Kálmán vezetőedző a szombati, Podgorica elleni sikert követően úgy nyilatkozott, csapata kijött a gödörből, s márciusra ismét nagyon jó csapat lesz.
Továbbjutott a Gyõr, izgulhat a Fradi (sportforum.hu, febr. 19.)
Az ötödik fordulót rendezték a női kézilabda Bajnokok Ligája küzdelmeiben. Az utolsó játék-hétvége előtt már körvonalazódik, hogy mely csoportból ki maradhat a BL-ben, ki "esik" a KEK-be, és ki búcsúzik egy évre a nemzetközi szerepléstől.
Továbbjutott a BL-ben a Gyõr (samsungsport.hu, febr. 19.)
Igaz, hogy a Győri Audi KC szombaton játszotta le soros BL-találkozóját, de csak vasárnap lett biztos, hogy bejutott a nyolcaddöntőbe.
Nyolc között az Audi ETO (revitatv.hu, febr. 19.)
Továbbjutott az Audi ETO a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A zöld-fehérek a vasárnapi mérkőzés eredményétől függetlenül már ott vannak a legjobb 8 között. A mieink az 5. fordulóban 28:20-ra legyőzték a montenegrói Podgoricát, míg az orosz Lada 43:39-re verte a norvég Trondheim együttesét.
Nekünk nyolc (kisalfold.hu, febr. 19.)
Két sportág – egy eset: női kosárlabdában az MKB Euroleasing Sopron, női kézilabdában pedig a Győri Audi ETO KC Európa legjobb nyolc csapata közé került.
A legjobb nyolc között (kisalfold.hu, febr. 19.)
Biztossá vált, hogy a győri lányok az utolsó csoportmérkőzés eredményétől függetlenül Európa nyolc legjobb női csapata közé verekedték magukat. A sikerrel természetesen az elmúlt időszakban kisebb gödörbe került, ám azon láthatóan túljutó együttes edzője, Róth Kálmán is elégedett volt, aki szinte biztos abban, hogy márciusban ismét a régi ETO-t látják majd a pályán a szurkolók. -->
"A Lada sikerével eldõlt, bejutottunk a nyolc közé" (nso.hu, febr. 19.)
Két győzelmét követő két veresége után a csoportmérkőzések utolsó előtti fordulójában aratott újabb, Podgorica elleni sikerével (28–20), valamint a Trondheim togliatti vereségével negyeddöntőbe jutott a Győri Audi.
Csak percekig kísértett a múlt (magyarhirlap.hu, febr. 19.)
Két magyar női csapat biztosan lesz az európai kupák negyeddöntőiben, és további kettőnek jó esélye van erre. A Győr a Bajnokok Ligájában, az egymással párbajozó Dunaferr vagy Kiskunhalas az EHK-kupában folytathatja a legjobb nyolc között, a Ferencváros megőrizte az esélyét, hogy a BL-ből átcsússzon a KEK-be, a Debrecennek pedig itthon az EHF-kupa-negyeddöntőért kétgólos hátrányt kell ledolgoznia.