Az első 10 perc volt csak szoros a meccsen, de ekkor is többnyire a mi akaratunk érvényesült a meccsen. A zöld-fehérek sikeresen mentették át a debreceni formát, főleg Lunde Haraldsen parádézott a kapuban. Már az első félidőre sikerült több mint megnyugtató, 10 gólos előnyre szert tenni. A második félidőben hiába próbálkozott a francia csapat a felzárkózással, kulcsemberei nem tudtak lendíteni a csapat játékán, míg nálunk több kiemelkedő teljesítmény is akadt. A korábban említett Lunde Haraldsenen kívül Löke, Amorim Görbicz és Orbán is remek teljesítményt nyújtott, de nyugodtan kijelenthetjük, hogy igazi csapatjátékkal sikerült a francia bajnokot hazai pályán két vállra fektetnie az Audi ETO-nak. A meccs utolsó perceiben Pásztor Bettina is debütált a kapuban a legrangosabb európai kupasorozatban.

A végeredmény 33-24 az Audi ETO javára, folytatás szombaton, hazai pályán a Randers ellen.

Íme pár momentum a franciák legyőzéséről.