A mérkőzés első négy gólját a győriek szerezték, ezzel megadva az alaphangját a mérkőzésnek. A tizedik percben már 7-1-re vezetett az ETO, ám néhány perc múlva 8-6-ot mutatott az eredményjelző. Ilyen „közel” ekkor volt utoljára egymáshoz a két csapat. A félidő felénél négy gól volt a győriek előnye (10-6), a szünetben hattal vezetett az ETO (19-13).
Fordulás után Löke-parádénak tapsolhatott a közönség, aki szórta a gólokat, a mérkőzést nyugodtan szemlélő győri közönség nagy-nagy örömére. Az „oroszlánbarlangban” ezúttal visszafogottabb volt a hangulat, edzőmeccshez képest azonban ez is nagyszerű volt. A győztes és a továbbjutó csapat kiléte egyetlen másodpercig sem volt kétséges. A második félidő derekán Kovacsics-gólok következtek, meg néhány Pálinger-bravúr (az első félidőben Haraldsen mutatott be néhány nagyszerű védést). Az 55. percben érkezett el az a pillanat, amikor a győri közönség rászámolhatott a Fradira: Kovacsics góljával alakult ki a tíz közte (36-26). A tízgólos különbség a végére is megmaradt: az Audi ETO 38-28 arányban győzött – és jutott a Magyar Kupában a legjobb négy közé. Csapatunk legeredményesebbje Löke volt, aki tizenkét gólig jutott.