Négy győri góllal kezdődött az összecsapás, ahol a hazaiak első találatát csak a 4. perc végén szerezte Schatzl(1-4). Gyorsan megnyugtató előnyre tettek szert Görbiczék a fiatalok ellen, a 22. percben Kovacsics hetes után 10 góllal vezetett a bajnoki címvédő. A megilletődött kezdést követően bártabban játszottak a veszprémi fiatalok, de a szünetben így is 18-7-re az Audi ETO vezetett.

Fordulás után kiegyenlítettebbé vált a küzdelem, mindkét szakvezető lehetőséget adott a cseréknek is. A győri győzelmet semmi sem veszélyeztette, de minden tisztelet kijár az ellenfélnek, hiszen az utolsó percig küzdöttek. Az eredmény nem is maradt el, veszprémi szempontból egy tisztes vereségek számít a 30-23-as győri siker.