Gyors győri gólokkal kezdődött a találkozó, el is húztak a zöld-fehérek 3-0-ra. Negyed óra elteltével 9-7-re vezettek Ambros Martin tanítványai. A második 10 percben jobb lett a győri védekezés, el is húztak Görbiczék 14-7-re.  A fiatalok már ekkor szerepet kaptak, Gulyás 20 perc alatt két gólt is szerzett. Herr bravúros védéseivel szórakoztatta a közönséget, támadásban pedig sokat forgatta a csapatot a spanyol szakvezető.  Félidőben 8 gólos, 18-10-es győri vezetést mutatott az eredményjelző.

Fordulás után gyors két győri találat után kicsit akadozni kezdett a gépezet, így négy gólra felzárkózott a Vác(21-17).  A következő percekben maradt a négy-ötgólos győri vezetés. A hajrában Szemerey is lehetőséget kapott a kapuban, valamint a fiatalokat is bevetette Ambros Martin, igy szorosabban alakult a vége, 29-27 az Audi ETO javára.