Rendkívül motiváltan kezdtek a csapatok, így az első percektől lüktető, nagy iramú mérkőzést láthattak a nézők. A Dunaferr nagyon jól tartotta magát a gyorsan játszó hazai gárda ellen, a huszadik percig döntetlen volt az eredmény. Ekkor Róth Kálmán időkéréssel próbált rendet tenni a győriek fejében, és ez annyira sikerült neki, hogy a hátralevő tíz perc alatt állva hagyták a dunaújvárosiakat, akik a zöld-fehérek öt góljára csak eggyel tudtak válaszolni, így négygólos hazai vezetéssel fejeződött be az első harminc perc (13-9).

A szünet után is folytatta lendületes játékát az ETO, Kovács Péter együttese viszont nem találta a játék ritmusát, támadásai rendkívül körülményesek és pontatlanok voltak. A feljavult Görbicznek köszönhetően a Győr sorra dolgozta ki helyzeteit, és tízgólos győzelmet aratott.