A junior férfi világbajnokság mérkőzései között rendezték a felkészülési találkozót az új érdi sportcsarnokban. A hazaiak kezdtek jobban, Szabó Edina tanítványai 2-0-ra sőt, 5-2-re is vezettek, ám ekkor összeállt az Audi ETO védekezése és főleg Amorim és Bulatovic ellenállhatatlan támadójátékának is köszönhetően nagyon elhúzott a zöld-fehér csapat. A különbség percről-percre nőtt. Félidőben 17-9-re vezettek Herrék. A második játékrészben sikerült tovább növelnie az előnyt a most már Kovacsics irányította Audi ETO-nak. 15 gól is volt az előny a félidő derekán(15-30), de végül a hazaiak szorosabbá tették az összecsapást. Ambros Martín mindenkinek lehetőséget adott. Kivételt képzett Hornyàk Dóra, aki lázas betegsége miatt nem is tarthatott a társaival a mérkőzésre. Dodónak ezúton is jobbulást kívánunk! Az utolsó percekben felváltva estek a gólok. Az Érd nagyot hajtott a végén, hogy elkerülje a kétszámjegyű vereséget, ami végül nem sikerült, a végeredmény 23-33, tízgólos győri siker.