A Audi ETO hozta játékba a labdát a PWC Handball Fiesta első meccsén, a Vardar Szkopje elleni összecsapáson. Mindkét kapus védéssel nyitott, majd Korsós szerezte a találkozó első gólját a második percben. Lazovic egyenlített, majd Lekic már a vezetést is megszerezte a vendégeknek. Löke hetest harcolt ki az ötödik percben, Görbe egyenlített. Lekic megpattanó lövésével újfent a Vardar vezetett, sőt Fernandez tovább növelte az előnyt. Laynaud remekül kezdett, több győri kísérletet is hárított. Sen lőtte a harmadik győri gólt, majd Khmyrova talált be (3-6). Löke újabb hetest harcolt ki, Görbicz Anita ezt is belőtte, majd a túloldalon Nikolic is értékesített egy büntetőt. Radicevic kapott kétperces kiállítást, Ambros Martín pedig időt kért. Egy eladott labda után Lekic büntetett góllal (4-8), de ezután is Leynaud bizonytalanította el a győrieket, Zebic pedig növelte az előnyt. A 18. percben Zebic révén meglőtte 10. gólját, majd Klikovac kapott kiállítást. Az emberelőnyben Lekic gólja nyitotta, majd Kovacsics lőtte az ötödik győri gólt. Dembele is betalált, majd Aguilar hozott össze egy hatest,ezt Kovacsics lőtte be a hetesre beálló Szuszlina mellett (6-12). Penezic megpattanó lövése csapta be Herrt, majd fél percre rá ismét Penezic volt eredményes. Nyolcgólos hátrányban jött a második győri időkérés is. Milanovic Litre góljára Pineau találata volt a válasz, ráadásul Müller kétperces kiállítást kapott. Kovacsics akciógólt lőtt, majd hetest kaptunk, Nikolic ezt is belőtte. Kovacsics újabb hetes értékesített, majd másfél perccel a félidő vége előtt jött az első Vardar időkérés 9-16-os állásnál. Orbán betalált, de Khmyrova-nak erre is volt válasza, szünetben hétgólos hátrányban volt csapatunk

Grubisic kezdett a kapuban a második félidőben, az első gólt pedig Amorim szerezte. Csapatunk horvát kapusa gyorsan lázba hozta a közönséget két szép védéssel, majd Löke-t kellet ápolni. Amorim csökkentette ötre a hátrányunkat. Dembele egy szerencsés góllal jelentkezett, majd Müller egy labdaszerzés után saját térfeléről dobott gólt az üres Vardar kapuba, Leynaud nagyot hibázott ekkor. Nikolic dobott hetest, Grubisic ugyan beleért, de a gólt nem tudta megakadályozni. Althaus is betalált, majd Amorim harcolt ki hetest, ezt Görbe lőtte be Leynaud-nak(14-20). Csernovanenko is beköszt szélről, majd Althaus kapott kiállítást, mi pedig hetest. Görbe ezt is belőtte, Szepesi pedig emberelőnyben faragott a hátrányon (16-21). Löke ziccert rontott Dembele büntetett gyorsan egy góllal. Amorim lőtte a 17. győri gólt, majd Grubisic védte Penezic lövését, majd Csernovanenko kiallítása után ismét Amorim csökkentette a hátrányt, sőt Korsós is tovább faragta azt, 19-22 volt az állás a 45. percben, amikor jött a Vardar időkérés. Löke most nem hibázta el a ziccert, majd egy hosszabb gólcsendet tört meg Althaus. Szinte azonnal jött a győri válasz Görbe részéről, majd ismét Althaus talált be (21-24). Orbán lőtte a 22. győri találatot, majd Kovacsics felhozta az Audi ETO-t egy gólra. Hetest kapott a Vardar, Nikolic be is lőtte azt. Hat perc volt hátra a meccsből, amikor Ambros Martín kikérte utolsó idejét. Ikhneva háromra növelte a Vardar előnyét, Milanovic Litre gólja ismét mínusz kettőt jelentett. Hetest kapott a Vardar, Nikolic be is lőtte(24-27), majd Dembele labdaszerzés után vitte gólig a lerohanást. Penezic az utolsó másodpercekben még betalált, így 29-24-re megnyerte a PWC Handball Fiesta első meccsét a Vardar Szkopje, a házigazda Audi ETO ellen.