A PWC Handball Fiesta zárónapján a Larvik a Vardarral mérkőzött meg a tornagyőzelemért. A találkozót a norvégok kezdték jobban, 7-3-ra vezettek köszönhetően Hasanic kapus remek védéseinek és a kemény védekezésüknek is. Egy Vardar időkérés után szoros lett a meccs, Penezic révén egy gólra felzárkózott a macedón csapat de egyenlítenie nem sikerült. A Wojtas és Riegelhuth vezette norvégok ismét elmentek 4 góllal (14-10), végül félidőben 15-12-re vezetett a Larvik.7

A második félidőben már öt góllal is vezetett a Larvik, de gyorsan ledolgozta hátrányát ismét a Vardar, de egyenlítenie ekkor még nem sikerült (19-18). Wojtas továbbra is főszerepet játszott a meccsen, csakúgy mint Riegelhuth, aki ekkor már hat hetest lőtt be hiba nélkül. Lekic hetesével a 42. percben egyenlített a Vardar, majd Dembele a vezetést is megszerezte a macedónoknak. Fordult a kocka, most a Larvik küzdött az egyenlítésért. Az 53. percben 23-23-ra állt a finálé, de végül a hajrát a macedónok bírták jobban, és 25-24-re megnyerték a találkozót.