Tóth László gondjait csak növelte, hogy bár sûrûn cserélgette hálóőreit, egyikük sem tudott lendíteni csapatán. Végül a szünet után Hoffmann Ákos elkapta a fonalat, ez megnyugtatta a társakat is, s négygólos előnyt szerzett az ETO. S bár a végjátékra visszakapaszkodott a Komló, végül mégis a vendéglátóké lett a két pont, így már a Győr sem nyeretlen.

GYŐRI RÁBA-QUELLE ETO KC - KOMLÓI BSK-FÛTŐERŐMÛ 28–27 (16–15)
Győr, 400 néző. V: Herczeg, Südi
GYŐR: Djordjevics – Szalafai 3, JÓZSA D. 8 (2), NAGY T. 4, Széles 1, BOGNÁR 4, Pálos 2. Cs: HOFFMANN, Herjeczki (kapusok), Miss 2, Szabó A. 4, Németh G. Edző: Tóth László
KOMLÓ: Mészáros – Csorba 2, HORVÁTH SZ. 7 (2), Szappanos 2, HORVÁTH R. 7, Nagy Z., Péter Szabó 2. Cs: PÓKOS (kapus), CIFRA 6, Szabó B., Kilvinger 1. Edző: Papp László
Az eredmény alakulása. 5. p.: 3–3. 13. p.: 7–7. 20. p.: 9–12. 28. p.: 15–14. 38. p.: 21–17. 50. p.: 25–22. 57. p.: 25–26
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 2/2

Mestermérleg
Tóth László:
– Csapatom félt attól, hogy megnyerheti a mérkőzést. Utána sok kis Nemecseket láttam a pályán, és ez hozta meg a győzelmet.
Papp László: – Védekezésünben az egész mérkőzés során problémák voltak. A második félidő végén kezünkben volt a mérkőzés, de nem tudtunk élni a lehetőséggel.