Csapatunk kezdte a meccset, Grimsbo kezdett a kapuban, Knedlikova, Löke, Litre, Sen, Hornyák, Aguilar pedig a mezőnyben. Az első góljainkat Sen és Knedlikova szerezte, majd Kendlikova lőtte a harmadik, a negyedik és az ötödik gólt is. Planéta is betalált, majd a DVSC Kelemen révén a kilencedik percben szerezte meg első gólját (6-1). Sen hetest harcolt ki, Korsós ugyan kihagyta a büntetőt, de a kipattanót már nem hibázta el. Siska is betalált, erre pedig Aguilar válaszolt gyorsan (8-2). Karnik gólját követően több helyzet is kimaradt mindkét oldalon, majd Knedlikova harcolt ki hetest, de Korsós ezt sem tudta sajnos értékesíteni, a túloldalon Gorilska szerezte a negyedik vendéggólt. Szilágyit kiállították, a megítélt hetest Sen lőtte be. Löke betalált(10-4), Gorilska pedig kétperces kiállítást kapott. Előnyben Planéta talált be, majd teljes létszám mellett Bohus-Karnik lőtte a debreceniek gólját. Aguilar Planéta passzát váltotta gólra (12-5), majd Sen újabb hetest lőtt be. Karnik hetest lőtt be Grimsbo-nek, majd Varsányi is betalált(13-7). Aguilar gólja volt az utolsó momentum az első félidőben, 14-7-re vezettünk.

Sopronyi szerezte az első gólt a második játékrészben, majd Bódi és Bárány szerezték kétszer is felválta a gólokat (16-10). Sen, Korsós, Hornyák és Löke is gólt szerzett, ezzel máris tíz gól volt az előnyünk(10-20). Korsós elvállalt egy újabb hetest vállalt, és ezúttal nem hibázott, csakúgy mint Löke sem (22-10). Korsós megint hetesből szerzett gólt, majd Müller is betalált. A második debreceni időkérést követően Korsós nyolcadik hetesünkből az ötödiket értékesítette, majd Vörös szépített (25-11). Sen ötödször volt eredményes, majd Hornyák is betalált másodszor. Litre második kiállítását kapta , a megítélt hetest Karnik lőtte be(27-12). Müller góljára Siska válaszolt, majd egy Vörös a Herr-t váltó Csapónak lőtte a 14. vendéggólt. Müller góljára ismét Vörös válaszolt, majd Litre is betalált (30-15). Karnik is betalált, majd Müller szép góljára Bohus-Karnik válaszolt. Korsós szépen ejtette meg a vendégek kapusát, majd Müller ismételt, és Kelemen is betalált(33-18). Korsós góljára Bárány válaszolt, majd Bódi és Kelemen lőzttek gólt( 35-20). Kelemen az utolsó percben még betalált, csakúgy mint Tamires is. 36-21-re győztünk a DVSC ellen és a négy közé jutottunk a Magyar Kupában.