Első félidő:

Korsó, Tomori, Misi, Heidi, Szimó, Bodesz, Kiss Éva felállásban kezdjük a meccset. Szimó lövi az első gólt 0:1. Tomori 0:2 ütemtelen lövéssel. Bodesz 0:3-ra alakítja az eredményt, szép kijátszás után az 5. percben. Misi átlövésből a kapus szeme közé talál, 0:4. A túloldalon Kovács Anna átlő, 1:4. Gyors újvárosi ellentámadás, eladott labda után, gólt kapunk. Támadásban Heidit megfogják, büntetőt dobunk, Misi belövi, 2:5. Tomori bejátszása Heidinek, 2:6 a 9. percben. Tomori csodásan indítja Heidit, 2:7. Időkérés, bejön Duda védekezni. Kovács Anna átsétál a falon, 3:7. Tomori újra ütemtelenül lő gólt, majd Triscsuk talpról válaszol: 4:8. Éva szépen védi az átlövéseket. Nycke váltja Misit irányítóban, passzív játéknál Tomori talpról 4:9, félidő felénél járunk. Misi 2 percet kap, hetes lő a Dunaújváros, Kovács Anna értékesíti, 5:9. Bodesz éles szögből gyönyörű gólt lő, 5:10, majd az Újváros is. Tomori átlő, 6:11, majd Heidit Yvett, Szimót Linn váltja, Tóth Gabi is pályán. Gabi első megmozdulásával leszedi az indítást, Linn szép bejátszása Yvettnek, 6:12. Szélről kapunk gólt, majd eladjuk a labdát, indítanak, 8:12. Linn újra szépen beadja Yvettnek, 8:13. Hetest kapunk, Bulath Anita kihagyja.
Kyra váltja Évát a kapuban, Linn első ETO gólját szerzi, Bulath is átlő, 9:14. Triscsuk labdát szerez, 10:14, Nycke betörésből eredményes, 10:15. Misi labdát szerez, majd Linnről lefordulnak, kiállítják, hetes, Kovács Anna belövi, 11:16
Zsuzsi visszajön jobbátlövőbe. Korsót kiküldik 2 percre, kettős emberhátrányban vagyunk, sSzélről kapunk gólt, 12:16.
Triscsuk lendületből eredményes, és el is adjuk a labdát, 14:16. Időkérés Ambros részéről, beállóba bejátszanak, 15:17.
Nycke szépen lövi át a dunaújvárosi falat, 15:18, beállóból is eredményesek, 16:18. A félidő végén Jana lő szép gólt, az eredmény 16:19.

Második félidő:

Tomori nyitja a gólgyártást, Kovács Anna és Bulath Anita folytatják, 18:20. Heteshez jutunk két perces kiállítással, de Misi kihagyja, és az indításunkat is leszedik, több ziccert is kihagyunk a fiatal újvárosi kapusnak. Bodesz a kipattanót lövi be, 18:21, Zsuzsi újabb csodás indítása Heidinek, 18:22. Indítást akadályozunk meg, de hetest kapunk, Kiss Éva kivédi. Bulath átlő, Zsuzsi újra szép passz ad Heidinek, 19:23. Nycke Bodessznek passzol szépen, 19:24, Duda újra védekezik. Bodeszt átemelik, kiküldik 2 percre. Betörlésből kapunk gólt, 20:24, Zsuzsi újra talpról, 20:25. Újra Misi irányít, Tomori és Linn az átlövők. Triscsuk átlő, 21:25, Bodesz befutásból 21:26, majd szélről, 21:27. Mátéfi Eszter kér időt, Szimó jön vissza illetve Duda, Yvett Tóth Gabi. Gabi tör be, 21:28. Megszerzi a labdát a Kohász, gyors ellentámadás, 22:28, a 18. percben járunk. Dunaújvárosi beállósgól, és Yvettet is kiküldik 2 percre, utána kínai figurából vagyunk eredményesek, Misi repül: 23:29. Kovács Anna szépít, de Misi gyönyörű csellel tör be, 24:30-ra alakítja az állást. Szimó bombázza be, Nycke újra a pályán, Mátéfi Eszter újabb időkérése. Gabit ütik le, két percre küldik ki Termány Ritát. Szimó beadja Yvettnek, 25:32. Húzás végén Jana eredményes, 25:33, 6 perc van hátra. Ambros időkérése. Holland összjáték kétszer is, Yvett eredményes, 25:34. Gabika szokásos talpról lövése, majd átlövés gólt kapunk, 27:35. Szimó gyönyörűen játszik, Korsónak adja be, aki befutásból eredményes. A végén eladjuk a labdát, fél perc van hátra, gól már nem születik, 28:36 a vége. Bravó Lányok!

Ambros Martín szerint "Tipikus első edzőmérkőzés volt a mai, alapvetően elégedett vagyok a csapattal. Rengeteget dolgoztunk az elmúlt hetekben, amelynek nyomai már látszódnak a játékunkon. Most egy kis pihenő jön, és utána újra belevetjük magunkat a munkába."

További jó hír, hogy Kari tegnaptól 100%-os munkát végez, reményei szerint jövő héten már pályára is tud lépni.