1. félidő
Az első támadás a hazai csapaté, amit Groot rögtön eredményesen fejez be, amire a Siófok szélről válaszol Kiss kapujába. A második hazai gólt a jobbátlövő Sulland szerzi betörésből. Groot büntetőjével egyenlít a győri együttes a hatodik percben (3-3). Kiss távoli lövést hárít. Knedlikova szerzi a negyediket. 5-4-nél a kilencedik percben időt kér az ellenfél. Zsinórban két büntetőt dobhat a Siófok, ezzel megszerzik a vezetést, Knedlikova ezt nem hagyja, szélről egyenlít. A tízedik percben pályára lép Amorim védekezésben, aki fennmarad támadásban, és értékesíti kísérletét. Tomorit kiküldik két perce, és újabb heteshez jut a Balaton parti csapat (8-8, 17. perc). Sulland egy csellel megveri védőjét és megszerzi a kilencediket. Groot hetest lőhet. Planéta pályára lép támadásban, és eredményes, miénk a 11. találat. Ambros Martín kikéri idejét a 22. percben, ami után rögtön Korsós lő egy szépet balszélen, majd Brochot Amorim indítja, a következő kettő is a holland beállóé (15-12). Amorim megint fennmaradt támadásban, és felugrásból be is talált a bal alsóba. Aztán Planéta is villan egyet, ezzel hárommal elmegy a Győri ETO. Az utolsó másodpercben Kovacsics is bemutatkozik középen egy találattal, 18 – 15 az első félidő eredménye.

2.felidő
A második játékrészben Grimsbö védi a hálót. Az első hazai gólt Sulland szerzi büntetőből, aztán Tomori szerzi meg első gólját. Lerohanásból Kovacsics lő egyet bal kettő pozícióból (21-17), az ellenfél azonban azonnal válaszol. Támadásban Kovacsics irányít, Sulland jobb kettőben, mellette szélen Bódi, bal oldalon Tomori és Korsós, ez a felállás marad védekezésben is. A percekig tartó gólcsendet a Siófok töri meg egy büntetővel, ezzel felzárkózik az ellenfél egy gólra (21-20), amit követően Ambros Martín ki is kéreti csapatát a pálya szélére. Groot egy szét betöréssel növeli a hazaiak előnyét. A tizenötödik percben a Siófok is időt kér, amikor 22-20 az állás. Bódi is bemutatkozik szélen. Malátit kiküldik két percre, a Győr emberelőnyben támadhat. A huszonnegyedik találat a Kovacsicsé. Középen Amorim és Groot védekezik túl keményen, a játékvezetők hetest ítélnek a Siófoknak. Planéta Tóthtól kap pontos labdát, amit könnyedén bejuttat a kapuba, aztán Löke villan egy rá jellemzőt (26-22). Bódit kiküldik két percre, emberhátrányban az Audi ETO. Grimsbö sorozatban megvédi hálóját az ellenfél próbálkozásaitól. Öt perccel a vége előtt 26-22-re vezetnek a hazaiak, amikor piros lappal kizárják a siófoki Elghault, majd két percet kap Németh is, hat a négy ellen támadhat az Audi ETO. Löke megszerzi a 29. percben a 28. hazai gólt, ezzel 5 gólra nő a két csapat közötti különbség. Ismét Löke, most indulásból talál be, majd lendületből Groot szaggatja a hálót, beállítva a végeredményt, 30-24-t.