1. félidő:

Kiss Éva, Knedlikova, Löke, Korsós, Kovacsics, Sulland, Tomori sorral kezdünk, és Jana nyitja a gólgyártást egy hosszú támadás végén, majd Tomori is szép átlövésgóllal mutatkozik be, sőt, kiválóan védekezik. Korsó zavarót játszik a védelemben. Heidi büntetőt harcol ki, amit Misi kihagy. Az ellenfél az 5. percben lövi első gólját betörésből, 2:1. Évi védése után Tomori indítja Heidit, 3:1. Időt kér az Érd, majd megszerzi második gólját. Ellopott labda után Zsuzsi indulásból dupláz, Heidi pedig kétszer is eredményes, a 10. percben 6:3 az állás. Újabb heteshez jutunk, Korsó értékesíti, 7:4, és Linn Sulland is behúzza a bal alsó sarokba. Duda bejön védekezni, hatékonyan irányít. Klivinyit nehéz megállítani, már a 3. gólját lövi a 15. percben, 8:6. Az Érd is büntetőt lő, de Krpezs nem tudja Évit átejteni. Tomori és Klivinyi tovább gyarapítják a gólokat, majd Linn újra eredményes, 10:7 az állás. A 20. percben érkezik Szimó, Tóth Gabi, Yvett a pályára, Duda marad támadásban is. Labdát lopunk, Korsó viszi végig, 11:7. Gabi talpról lövi első gólját a 24. percben. Yvett most a zavaró védekezésben. Gabi labdát lop és sikeresen viszi végig, 13:8, 2 perc van hátra az első félidőből. Klivinyi lő egy gólt a végén, és Ambros kikéri idejét 8 másodperccel a vége előtt. Gyors támadást viszünk végig, amelyet Duda zár le egy góllal, így 14:10 a félidei eredmény.

2. félidő:

Kari Grimsbö a kapuban a második félidőben, rögtön hetest és átlövést véd! Újra a kezdősor a pályán, csak Jana helyett Bódi a jobbszélen. Az első gól a 4. percben születik, Misi által, és Klivinyi válaszol. Misi szépen adja be Heidinek, aki értékesíti a ziccert, 16:11 a 6. percben. Fekete Bozsana lövi ki a bal felső sarkot, majd ugyanezt teszi Linn a túloldalon. Büntetőt ítélnek ellenünk, Gonzalez belövi, 17:13. Bulatovicot kiküldik két percre, Korsó kihagyja a büntetőnket. Tomori észreveszi Heidit üresen a 11. percben, majd Klivinyi és Krpezs eredményesek, 18:15. Bódi értékesíti a szélső ziccert, majd Gulyás Vandát is észreveszik a falban. Ambros kikéri idejét a 14. percben. Misi lövi be végre a ziccert egy gyorsindulás végén, miután több alkalommal kimaradnak a helyzeteink. Az Érd is hibázik, Szabó Edina is időt kér. Szimó újra a pályán, két góllal mutatkozik be, 22:16. Tóth Gabi is visszatér irányítani, Misi szélen folytatja. Heidi büntetőt harcol ki, Gulyás Vandát is kiküldik, Tomori belövi a büntetőt, 23:17. A túloldalon is hetes, Gonzalez is sikeres. Amorim betörésből gólt lő, de nem adják meg, heteshez jutunk helyette, amit Zsuzsi értékesít. Bodesz és Heidi gyorsindulásból gyarapítja gólokat, 26:19, érdi időkérés 5 perccel a vége előtt. Klivinyi már a 9. gólnál jár, de Heidi is befordul, és bal kézzel is betalál. Bodeszt csúnyán megállítják a szélen, két perc plussz büntető jár érte, de Tóth Gabi próbálkozása kimarad. Gyorsindulás végén az Érd nem tudja visszacserélni a kapust, Korsó dobja be, 28:21 két perccel a vége előtt. Az utolsó másodpercben még Heidit sikerül indítani, a vége 29:21. Szép volt lányok!