1. félidő
A győriek a következő felállásban kezdték a mérkőzést: Bódi, Tomori, Broch, Oftedal, Amorim, Görbicz és Kiss.
Broch találatával indult a meccs – Amorim gyönyörű hát mögötti passzát szedte össze, és avatta fel a francia hálóőrt. A győri lányok az első perctől magukhoz ragadták a kezdeményezést, a 16. percben ötgólos hazai előnynél (11-6) a vendégcsapat vezetőedzője, Raphaelle Tervel időt kért. Ambros Martín ezt követően új felállásban küldte fel játékosait – Mörk, Althaus és Hansen is megérkezett. Mörk nem is tétovázott sokáig, négy bombagólt eresztett el az első játékrész alatt.
Félidei eredmény: 22-12

2. félidő
Puhalák duplájával kezdődött a második félidő – szélről, majd lerohanásból talált be. A mérkőzés 37. percében már 14 góllal vezettek a zöld-fehérek. Binó meghálálta a bizalmat, remek hárításokat mutatott be. A csapat töretlenül menetelt tovább, s a félidei tízgólos előnyt tizennyolcra növelték a találkozó végére.
Végeredmény: 42-24

Győri gólszerzők: Knedlikova 2, Hansen 5, Mörk 4, Görbicz 8, Oftedal 6, Amorim 1, Althaus 3, Broch 5, Fodor 1, Bódi 4, Puhalák 3