A zöld-fehérek a következő felállásban kezdték a találkozót: Görbicz, Amorim, Oftedal, Broch, Mörk, Bódi és Kiss

1. félidő
A vendégcsapat szerezte a mérkőzés első két találatát, Broch lerohanásból, Mörk átlövésből válaszolt. Kiss büntetőt hárított, az Érd kemény védekezéssel tartotta a lépést a zöld-fehérekkel, majd az első játékrész feléhez érve kétgólos vezetést szereztek. A győri lányok hamar kiegyenlítettek, majd egy góllal el is léptek. Fej-fej mellett haladtak a csapatok gólgyártásban, majd Görbicz zsinórban negyedik értékesített büntetőjével kettőre nőtt a hazai előny. Kiss parádés védéseket mutatott be, így félidőben 13-10 az állás a hazaiak javára.
Félidei eredmény: 13-10

2. félidő
Amorim találataival indult a második játékrész, rendre érkezett is a válasz a másik oldalról. Az Érd együttese könyörtelenül kihasználta a hazai csapat hibáit, a mérkőzés 38. percében megfordították az állást 16-17-re. A vendégek kettős emberhátrányba kerültek, a győri lányok háromgólos előnyre tettek szert. Görbicz varázslatos találattal is megörvendeztette a közönséget szélről, majd szoros csatában kialakult a 30-26-os végeredmény.
Végeredmény: 30-26