Győri Audi ETO KC - Békéscsabai ENK    33 - 20 (14-12)

Győr, 2000 néző. Vezette: Bujdosó - Tomecskó
ETO: Guiu - Kovacsicz 2, Radulovics 1, TEMES 4, GÖRBICZ 9(3), Gogirla, Juhász 1
Csere: Petróczi (kapus), BRADEANU 8, Bódi 4, Bongár 2, Hornyák 1, Csupor 1, Szegedi
Edző: Róth Kálmán
Békéscsaba: MÉSZÁROS - Valyuch 2, Zsuzsa 5(2), Hajdu 1, Forczek 3, SZEKERES 7, Takács 2
Csere: Such, Vincze, Kelemen, Tóth K.
Edző: Rapatyi Tamás

Hétméteresek: 5/3 illetve 4/2
Kiállítások: 2 illetve 14 perc

A makói mérkőzés képei köszöntek vissza az első félidőben azoknak, akik láttál azt a találkozót. Gyengén védekezett az ETO, támadásban pedig bőkezûen hagyta ki ziccereit. Elsősorban a szélsők tettét naggyá Mészáros kapust. A belelkesedő vendégek elsősorban Szekeresnek és Zsuzsának köszönhetően jól tartották magukat, sőt 12-11-re is vezettek.
Fordulás után jelentősen feljavult a Győr védekezése. Rapatyi Tamás már az 5.percben kénytelen volt időt kérni (19-12). Ez arra volt jó, hogy kissé megtorpanjanak a hazaiak. De Bradeanu, Temes és Görbicz vezérletével ismét összekapták magukat a zöld-fehérek és végül könnyedén győztek