GYŐRI AUDI ETO KC
14 x Magyar Bajnok
13 x Magyar Kupa győztes
4 x Bajnokok Ligája győztes

Serdülő - U13-14

Kazinczy 2005-2007

Álló sor: Simon Mira, Misterkievicz Rebeka, Papp Kira, Dömötör Flóra, Baksa Péter edző, Szabó Rebeka, Patyi Csenge, Vitéz Viktória, Vincze Viola
Térdelő sor: Buzási Dorina, Matis Dorina Napsugár, Várhegyi Boglárka, Cserteg Alexandra, Wágenhoffer Zsófia, Komjáthy Szonja, Benes Luca
Hiányzó: Kuti Laura

VSK Dunaszerdahely U12

Felső sor: Váradi Fanni, Fazekas Nóra, Mészáros Anna, Brunczvik Tünde edző, Dórák Amina Annamária, Alföldy Anna Rebeka, Takácsová Eliška
Alsó sor: Kázmér Emese, Németh Lilla, Kohút Réka, Szelle Lilianna, Puhová Katarína, Szalai Barbara, Németh Réka, Gányovicsová Miriam, Új Flóra Szilvia, Takácsová Beáta

Gárdonyi I. 

Álló sor: Bordás Bianka, Horváth Maja, Szőke Dorina, Zuber Hanna, Gellér Ferenc edző, Szalai Rebeka, Schmindt Karina, Sándor Hanna, Németh Dorina
Térdelő sor: Szabó Barbara, Oros Hanna Málna, Polczer Réka, Vasvári-Tóth Lilla, Raczenböck Blanka
Ülő sor: Luksics Gréta, Németh Henriett, Takács Liza
Hiányzók: Konrád Emma, Vida Zsófia, Kőfalvi Réka

Ikervár 2004-2005

Álló sor: Gönczöl Vivien, Szemes Szonja, Farkas Júlia, Horváth Laura, Németh Nóra, Temesvári Natália, Mórocz Viktória, Győri Alexa
Középső sor: Kövér Luca, Szalai Luca, Turi Bianka, Bérczi Dorka, Gombás Leila, Major Zoé
Alsó sor: Halász Virág Napsugár, Németh Júlia, Horváth Henrietta, Dávid Kíra, Szücs Ildikó
Hiányzó: Csendes Bella
Edző: Horváth János

Gyermekbajnokság U13 2.osztály

Álló sor: Hajczinger Dalma, Komáromi Luca, Kreták Anna, Bognár Réka, Kántor Kata edző, Tóth Dorina, Farkas Rebeka, Varga Dóra, Komáromi Lotti
Ülő sor: Balogh Vivien, Pereira Natália, Csernyánszky Dóra, Kulcsár Veronika, Nyerges Anna, Gál-Deschmann Csenge, Herczeg Lili, Fialka Liza, Gönczi Luca
Hiányzó: Szurgyi Viktória

Kölyökkézi U12-U13

Álló sor: Erdős Melitta, Tarcsi Fanni, Vida Virág, Kántor Kata edző, Alföldi Petra, Scharreisz Patrícia, Vastag Boróka
Ülő sor: Schwarcz Laura, Téringer Róza, Horváth Brigitta, Zsebedics Petra, Tamasics Tamara, Karda Beáta, Csékei Liza, Pereira Natália
Hiányzók: Csorba Olívia Hanna, Kiss Kitti, Szigeti Eszter

Szabadhegyi 2005-2006

Álló sor: Tóth Abigél, Ráth Borbála, Pados Izabella, Smuk Noémi, Márkus Luca, Hajmási Barbara, Major Melinda, Pádár Laura, Kocsis Kata
Térdelő sor: Pintér Regina, Kockás Lili, Péntek Nedda, Kocsis Viktória, Rosta Edina, Gerencsér Eszter, Pintér Bianka, Kocsis Eszter, Horváth Dorottya
Hiányzók: Fülöp Henrietta, Ailer Anna
Edző: Kocsis Tibor

VSK Dunaszerdahely U14

Álló sor: Németh Lívia kapusedző, Agh Rebeca, Sidó Linda, Pénzes Mónika, Raftik Emma, Kucsera Rebeka, Hornyák Panna, Kovács Tamara, Zsákovics Sára Erika, Rákász Fanny, Németh Jolán edző
Ülő sor: Kovács Enikő, Kalmár Jázmin Anna, Szabó Réka, Bartalošová Nina, Makó Éva, Hrapka Sára, Lednecká Bianka, Koday Veronika, Póda Enikő, Domonkos Tímea, Volnerová Chiara, Nagy Gabriella

Leány serdülő II. osztály

Álló sor: Polócz Lotti, Judt Emese, Torma Borbála, Zolnai Éva, Mónus Dóra, Sepsiné Pigniczki Krisztina edző, Nagy Kata, Holczinger Gréta, Herr Zsanna, Szalai Vivien, Zádori Dorina
Ülő sor: Süveges Hanna Laura, Takács Rebeka, Dávida Hanna, Gondár Olimpia, Nagy Petra, Kondor Virág Gréta, Nagy Zsófia, Korpáczy Kamilla, Gerencsér Fanni, Moharos Andrea Dorina

Támogatóink

GyőrAudi Hungária
AdidasAuchanOMVOTP Bank Nyrt.Tippmix
B&F Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.HajdúsajtCutler Fitness GyőrCserpes Sajtműhely Kft.Cső-Lavina Kft.Eurokardán Kft.PerskindolLion Sport Kft.GK Invest Kft.GYŐR-SZOLHavanna Club Kft. (DiVino)Hotel KálváriaLeier Hungária Kft.GABUSZ Kft.Lanzarote TurismoRother Metal Kft.PannErgyFAMULUSOILEndo Plus ServicePatent Véd Kft.PHOENIX PHARMASCITECSzentkirályiTRIGOVidanet Zrt.Rába FrontLaguna
ESET NOD 32VDZ SYSBercsényi Miklós IskolaAudi Aréna GyőrKisalföldKisalföld.huGyőr+OxygenTerpola Web & Marketing
Termék a kosárba került!