GYŐRI AUDI ETO KC
14 x Magyar Bajnok
13 x Magyar Kupa győztes
4 x Bajnokok Ligája győztes

Utánpótlás Program

Időpont

 

Helyszín

Mérkőzés

2019.01.10.(csütörtök)

13:00

 

15:00

Audi Aréna Győr

Győri Audi ETO KC I.- NEKA I.

Női Serdülő I. osztály-Nyugat

Győri Audi ETO KC I. – NEKA I.

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

 

2019.01.12. (szombat)

14:00

 

16:00

 Audi Aréna Győr

Győri Audi ETO KC II. – Érd

 Női Serdülő I. osztály-Nyugat

Győri Audi ETO KC II. – Érd

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

2019.01.13. (vasárnap)

 

Tatabánya

Győri Audi ETO KC U12, U14

Interball Kupa

2019.01.18. (péntek)

16:00

UFM Aréna Mosonmagyaróvár

MKC – Győri Audi ETO KC I.

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

 

2019.01.18.-20. (péntektől-vasárnapig)

 

Audi Aréna Győr

XXXIV. Audi ETO Balázs Kupa

2019.01.23. (szerda)

13:00

 

15:00

NEKA Csarnok Balatonboglár

NEKA II. - Győri Audi ETO KC II.

Női Serdülő I. osztály-Nyugat

NEKA II. - Győri Audi ETO KC II.

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

2019.01.24-27. (csütörtöktől-vasárnapig)

 

Szeged

V-VI. korcsoportos Diákolimpia döntő

2019.01. 26. (szombat)

16:00

Egyetemi Sportcsarnok Szombathely

SZKKA-Győri Audi ETO KC I.

Női Serdülő I. osztály-Nyugat

2019.01.30. (szerda)

16:00

 

18:00

KÖFÉM Sportcsarnok Székesfehérvár

Alba Fehérvár-Győri Audi ETO KC I.

Női Serdülő I. osztály-Nyugat

Alba Fehérvár-Győri Audi ETO KC I.

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

2019.01.31. (csütörtök)

14:00

 

16:00

NEKA Csarnok Balatonboglár

NEKA I. - Győri Audi ETO KC I.

Női Serdülő I. osztály-Nyugat

NEKA I. – Győri Audi ETO KC II.

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

 

XXXIV. Audi ETO Balázs Kupa Program

JANUÁR 18. Péntek

 

ARÉNA 1

ARÉNA 3

MAGVASSY

KRÚDY

BERCSÉNYI

09.00 – LA

CSM Fagaras – ETO 1

09.00 – LA

HC Tatran Stupava - VKLSE

09.00 – LB

HC Hajé Praha – ETO 2

09.00 – FC

Fekete – Apor 1

09.00 – LD

Érd 1 – ETO 2

09.40 – LB

VSK Dunaszerdahely - Füzesabony

09.40 – LB

Treff 07 SE – Tatabányai SC

09.40 – LB

ETO 1 – HC Tatran Stupava

09.40 – FB

Kölcsey – Gárdonyi

09.30 - LD

FKSE Algyő – ETO 3

10.20 – LC

VSK Dunaszerdahely – Euronovex

10.20 – LC

Zlatna – Törökszentmiklós Székács

10.20 – LC

ETO 1 – FKSE Algyő

10.20 – FB

Pénzügyőr SE – Angyalföldi SI 2

10.00 - LD

Tatabányai SC – ETO 1

11.00 – FC

Apor 2 – Gyöngyösi KK

11.00 – FC

Angyalföldi SI – Haladás VSE

11.00 – LC

ETO 2 – PC Trade Szeged

11.00 – FB

Haladás VSE – Angyalföldi SI 1

10.30 - FD

Apor 1 – Apor 2

11.40 – LB

Haladás VSE – Pénzügyőr SE

11.40 – FB

FKSE Algyő – Simontornyai KK

11.40 – FA

Salgótarján – Pénzügyőr SE

11.40 – FC

Gárdonyi – Kézilabda UP KFT

11.00 – FD

Gárdonyi – Fiáth ÁMK

12.20 – FA

SZESE Győr 1 – SZESE Győr 2

12.20 – LA

HC Tatran Stupava – CSM Fagaras

12.20 – LA

ETO 1 – Alba Fehérvár KC

12.20 – FB

Palóc Pumák – Kölcsey

11.30 – LD

Érd 2 - VSK Dunaszerdahely

13.00 – LA

ETO 2 – Szeghalmi NKC

13.00 – LA

VSK Dunaszerdahely – Haladás VSE

13.00 – LB

Gyöngyösi KK – ETO 1

13.00 – FB

Gárdonyi – Pénzügyőr SE

12.00 – LD

ETO 2 – FKSE Algyő

13.40 – LC

BSSE Balassagyarmat – ETO 2

13.40 – LC

PC Trade Szeged -VSK Dunaszerdah.

13.40 – LC

HC Tatran Stupava - Zlatna

13.40 – FB

Apor – Haladás VSE

12.30 - LD

ETO 1 – Érd 1

14.20 – LB

Treff 07 SE – ETO 2

14.20 – LB

Tatabánya – VSK Dunaszerdahely

14.20 – LB

Haladás VSE – HC Tatran Stupava

14.20 – FC

Fekete – Haladás VSE

13.00 - FD

Apor 2 - Gárdonyi

15.00 – FA

SZESE Győr 2 – Salgótarján

15.00 – LB

Füzesabony SC – HC Hajé Praha

15.00 – LC

Törökszentmiklós – ETO 1

15.00 – FC

Gyöngyösi KK – Kézilabda UP KFT

13.30 – FD

Apor 1 – Fiáth ÁMK

15.40 – LA

VKLSE – ETO 1

15.40 – FA

Pénzügyőr SE – SZESE Győr 1

15.40 – LA

Alba Fehérvár – HC Tatran Stupava

15.40 – FB

Angyalföldi SI 1 – FKSE Algyő

14.00 - LD

Tatabánya – ETO 3

16.20 – LA

Haladás VSE – ETO 2

16.20 – LA

Szeghalmi NKC – VSK Dunaszerdah.

16.20 – LC

FKSE Algyő – HC Tatran Stupava

16.20 – FB

Simontornyai KK – Apor

14.30 - LD

VSK Dunaszerdahely  – FKSE Algyő

17.00 – LB

ETO 2 – VSK Dunaszerdahely

17.00 – LC

Euronovex – Balassagyarmat

17.00 – LB

Pénzügyőr SE – Gyöngyösi KK

17.00 – FB

Angyalföldi SI 2 – Palóc Pumák

15.00 – LD

Érd 1 – Érd 2

17.40 – LA

CSM Fagaras - VKLSE

17.40 – LB

Tatabányai SC – Füzesabonyi SC

17.40 – LB

HC Hajé Praha – Treff 07 SE

17.40 – FC

Angyalföldi SI – Apor 1

15.30 - FD

Apor 1 - Gárdonyi

 

 

 

 

16.00 – FD

Fiáth ÁMK – Apor 2

 

 

 

 

16.30 - LD

ETO 2 – Tatabánya

 

 

 

 

17.00 - LD

ETO 1 – VSK Dunaszerdahely

 

 

 

 

17.30 - LD

Érd 2 – ETO 3

 

JANUÁR 19. Szombat

 

ARÉNA 1

ARÉNA 3

MAGVASSY

KRÚDY

BERCSÉNYI

09.00 – LC

ETO 2 – VSK Dunaszerdahely

09.00 – LC

PC Trade Szeged – Euronovex

09.00 – FD

Kőkúti Sasok – Apor 1

09.00 – FC

Gárdonyi – Apor 2

09.00 – FC

Angyalföldi SI – Fekete

09.40 – LC

FKSE Algyő - Törökszentmiklós

09.40 – LA

Alba Fehérvár KC – CSM Fagaras

09.30 – FD

Angyalföldi SI – Apor 2

09.40 – FB

Apor – Angyalföldi SI 1

09.40 – FC

Apor 1 – Haladás VSE

10.20 – LC

ETO 1 – HC Tatran Stupava

10.20 – LB

HC Tatran Stupava – Gyöngyösi KK

10.00 – LD

ETO 2 – ETO 3

10.20 – FB

Gárdonyi – Angyalföldi SI 2

10.20  - FB

Palóc Pumák – Pénzügyőr SE

11.00 – LB

HC Hajé Praha – Tatabányai SC

11.00 – LA

Haladás VSE – Szeghalmi NKC

10.30 – FD

Gárdonyi – Kőkúti Sasok

11.00 – FA

Salgótarján – SZESE Győr 1

11.00 – FA

Pénzügyőr SE – SZESE Győr 2

11.40 – LB

ETO 2 – Füzesabonyi SC

11.40 – LB

VSK Dunaszerdahely – Treff 07 SE

11.00 – FD

Angyalföldi SI – Fiáth ÁMK

11.40 – FB

Simontornya – Angyalföldi SI 1

11.40 – FB

Haladás VSE – FKSE Algyő

12.20 – FC

Gyöngyösi KK – Gárdonyi

12.20 – LC

FKSE Algyő – Zlatna

11.30 – LD

Érd 2 – Tatabánya

12.20 – FB

Angyalföldi SI 2 – Kölcsey

12.20 – LC

PC Trade Szeged – Balassagyarmat

13.00 – LB

Haladás VSE – ETO 1

13.00 – LA

VKLSE – Alba Fehérvár KC

12.00 – LD

FKSE Algyő – Érd 1

13.00 – FC

Apor 2 – Kézilabda UP KFT

13.00 – FB

Gárdonyi – Palóc Pumák

13.40  - LC

Euronovex UKSE – ETO 2

13.40 – LB

HC Tatran Stupava – Pénzügyőr SE

12.30 – FD

Kőkúti Sasok – Apor 2

13.40 – FA

A1-A4

13.40 – LC

Törökszentmiklós – Tatran Stupava

14.20 – LA

VSK Dunaszerdahely – ETO 2

14.20 – LA

HC Tatran Stupava – ETO 1

13.00 – FD

Apor 1 – Angyalföldi SI

14.20 – FB

Haladás VSE - Simontornya

14.20 – FB

FKSE Algyő – Apor

15.00 – LB

Tatabánya – ETO 2

15.00 – LB

VSK Dunaszerdahely – Hajé Praha

13.30 – LD

VSK Dunaszerdahely – ETO 2

15.00 – FB

Kölcsey – Pénzügyőr SE

15.00 – FA

A2-A3

15.40 – LB

Gyöngyösi KK – Haladás VSE

15.40 – LC

Zlatna – ETO 1

14.00 – LD

ETO 1 – Érd 2

15.40 – FC

A3-B4

15.40 – LB

Füzesabony – Treff 07 SE

16.20 – LB

ETO 1  - Pénzügyőr SE

16.20 – LC

Balassagyarmat – VSK Dunaszerdahe

14.30 – FD

Fiáth ÁMK – Kőkúti Sasok

16.20 – FC

A4-B3

16.20 – FC

A1-B2

17.00 – LA

A3-B4

17.00 – LA

A4-B3

15.00 – FD

Gárdonyi – Angyalföldi SI

 

17.00 – FC

A2-B1

17.40 – LA

A1-B2

17.40 – LA

A2-B1

15.30 – LD

Tatabánya – Érd 1

 

 

 

 

16.00 – LD

ETO 3 – VSK Dunaszerdahely

 

 

 

 

16.30 – LD

FKSE Algyő – ETO 1

 

 

 

 

17.00 – FD

Angyalföldi SI – Kőkúti Sasok

 

 

                                                             

 

 

 

 

JANUÁR 20. Vasárnap 

 

ARÉNA 1

ARÉNA 3

MAGVASSY

KRÚDY

BERCSÉNYI

09.00 – LC

A2-B1

09.00 – LA

A4/B3v – A5

09.00 – LC

A1-B2

09.00 – FC

7-8.helyért

09.00 – LD

ETO 2 – ETO 1

09.40 – FB

A2-B1

09.40 – LB

A1-B2

09.40 – FB

A1-B2

09.40 – FC

5-6.helyért

09.30 – LD

ETO 3 – Érd 1

10.20 – LB

A5-B6

10.20 – LB

A2-B1

10.20 – FA

3-4.helyért

10.20 – FC

3-4.helyért

10.00 – LD

FKSE Algyő – Érd 2

11.00 – LC

3-4.helyért

11.00 – LA

A3/B4v – A5

11.00 – FA

DÖNTŐ

11.00 – FB

9-10.helyért

10.30 – LD

VSK Dunaszerdahely – Tatabánya

11.40 – FB

3-4.helyért

11.40 – LB

5-6.helyért

12.00 – LC

DÖNTŐ

11.40 – LC

7-8.helyért

11.00 – LD

ETO 3 – ETO 1

12.20 – LB

3-4.helyért

12.20  - LB

7-8.helyért

13.00 – FB

DÖNTŐ

12.20 – FB

7-8.helyért

11.30 – LD

ETO 2 – Érd 2

13.00 – LA

3-4.helyért

13.00 – LC

5-6.helyért

14.00 – FC

DÖNTŐ

13.00 – FB

5-6.helyért

12.00 – LD

Érd 1 – VSK Dunaszerdahely

13.40 – LB

A5-B5

13.40 – LA

5-6.helyért

15.00 – LB

DÖNTŐ

 

12.30 – LD

Tatabánya – FKSE Algyő

14.20 – LC

9-10.helyért

14.20 – LA

A3/B4v-A4/B3v

16.00 – LA

DÖNTŐ

 

 

Támogatóink

GyőrAudi Hungária
AdidasCeetrusOMVOTP Bank Nyrt.Tippmix
B&F Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.HajdúsajtCutler Fitness GyőrCserpes Sajtműhely Kft.Cső-Lavina Kft.Eurokardán Kft.GYŐR-SZOLHavanna Club Kft. (DiVino)Hotel KálváriaLeier Hungária Kft.GABUSZ Kft.PannErgyFAMULUSOILEndo Plus ServicePatent Véd Kft.PHOENIX PHARMASCITECVidanet Zrt.LagunaSamsoniteVöslauerSolydentWalter Autó GyőrMinimax
ESET NOD 32VDZ SYSBercsényi Miklós IskolaAudi Aréna GyőrKisalföldKisalföld.huGyőr+OxygenTerpola Web & Marketing
Termék a kosárba került!