Békés, 600 néző. Vezette: Dobrovits – Tájok
Békés: ARDELEÁN – Djuricin 2, OLÁH 6, HÍMER 5(1), Trivkovics 1, Dr. Czina 4, VARGA P. 9
Csere: Szikora, Domokos (kapusok), Jurko, Kopcsák, KOCSIS 4, Gilan
ETO: Majeri – SZALAFAI 5, NAGY T. 7(2), Schuch 3, Dénes 1(1), Széles 2, PÁLOS 7
Csere: Hoffmann (kapus), Szabó A. 2, Harta, Miss 2
Edző: Tóth László, Deáki István

Hétméteresek: 3/1 illetve 4/3
Kiállítások: 10 illetve 16 perc

Békésen a tét az volt, melyik csapat játszik az ötödik és melyik a hetedikért a bajnokságban. Rendkívül kemény mérkőzést vívott a két csapat és az ETO kezdett jobban, de nem tudta leszakítani a vendéglátókat. Az amúgy is kevés játékossal rendelkező győriek a 25.percben tovább fogyatkoztak, hiszen a csapat egyik kulcsembere Széles László harmadik két perces büntetését szedte össze – az idei négy Békés – ETO meccsen háromszor jutott erre a sorsra. A vendégek azonban nem adták fel és a második játékrészben két gólos hátrányból (22-20) fordítottak úgy, hogy ekkor már Dénes János sem térhetett vissza a pályára – az ok ugyanaz volt, mint Szélesnél. Öt perccel a vége előtt még a győriek vezettek három góllal, de elfogyott a szufla, így az ETO a hetedik helyért játszik a Tatabányával. A helyosztón már három győzelem kell, de a pálya előny a zöld-fehéreknél van.