Cornexi-Alcoa-HSB Holding – Győri Audi ETO KC 31-26 (18-13)
Székesfehérvár, 1000 néző. V: Horváth-Marton
Cornexi: Djeric – BALOGH 10/2, Korgyuk, Tápai, VIJUNAITE 4, Szrnka 5, Kenyeres 4.
Cs: FEKETE (kapus), TRISCSUK 4, Vaszari 2, Valova 1, Őri 1, Lima Pádár.
ETO: Herr – Kovacsicz 4, Hornyák 2, Görbicz 5/1, Spiridon, Bradeanu, Vérten 5.
Cs: Guiu (kapus), Radulovics 3/2, Juhász, Dokic 1, TEMES 6/4, Bódi, Gogirla.
Edző: Róth Kálmán
Kiállítások 12, illetve 10 perc
Hétméteresek: 2/2, illetve 10/7

A január végi vereség után a győri lányok fogadkoztak, most biztosan két ponttal jönnek haza Fehérvárról. Sajnos nem sikerült.
Jól kezdtek a vendégek, hiszen az ötödik percben 5-3 arányban vezettek, de ettől kezdve a Cornexi irányította a játékot. Előbb egyenlítettek, majd a vezetést is átvették és nem is engedték ki a kezükből. A győriek gyengén védekeztek és a támadásaikban is rengeteg hiba csúszott be. A 25. percben már hat góllal (15-9) vezetett a Cornexi, amit a szünetig csak egy góllal csökkentettek Görbiczék.
A második játékrészben a szurkolók az FTC elleni mérkőzésen látottakra számítottak, de semmi nem változott, sőt a hazaiak már kilenc góllal (30-21) is vezettek. A találkozó végén már csak a különbség volt kérdéses, a pontszerzés ismét elúszott.

Vura József: - Gratulálok a csapatnak. Szerettünk volna szépen búcsúzni a közönségtől, azt hiszem, ez sikerült is.
Róth Kálmán: - Nagyon szégyellem magam, de az a baj, hogy mindig csak én.