Jól kezdte a Győr csapata a mérkőzést. Érződött a két csapat közti motiváltságbeli különbség is, és Bradeanunak és Gogirlának köszönhetően a hazaiak hamar elhúztak a Dunaferrtől. Már az első játékrészben úgy tûnt, hogy feladták a vendégek a mérkőzést, nem tudták tartani a hazaiak tempóját. Ennek az lett az eredménye, hogy ötgólos hátrányban vonultak pihenőre az újvárosi leányok. (17-12)
A folytatásban nagyon hamar el akarta dönteni a meccset a Győr. Nyolc gólra duzzadt a hazaiak előnye. A zöld-fehér lányok teljesítménye azonban hullámzónak bizonyult és Kovács Péter játékosai a félidő közepére feljöttek négy gólra (23-19) A győriek azonban megrázták magukat és öt perc alatt lőttek négy gólt úgy, hogy közben egyet sem kaptak. (28-20). Erre a Dunaferrnek már nem volt válasza, és csak a gólkülönbség volt kérdés. Róth Kálmán leányai végül, bár kilenccel is vezettek, nyolcgólos vereséget mértek a vendég gárdára.