Győri Seat ETO FKC – Tatabánya 32 – 33 (28 – 28, 15 – 16, büntetőkkel 4-5)

Győr, 500 néző. Vezette: Dudás – Serfőző
ETO: HOFFMANN – Szalafai 4, Szabó A. 3, Schuch 3, Nagy T. 4, SZÉLES 7(4), PÁLOS 7
Tatabánya: Pulay – Vancsics 4, Markovics 4, Sándor 3, Halász 4(1), F. LAZAROV 7(2), KANYÓ 5
Csere: Kovács R.(kapus), Pavlovics 3, Németh A., Muhl, Kiss Á. 3, Benis
Edző: Füzesi Ferenc

Hétméteresek: 5/4 illetve 4/3
Kiállítások: 16 illetve 10 perc

A jó kezdés után (4-2) kissé visszaestek a győriek és a nagyobb lövőerővel rendelkező Tatabánya átvette a játék irányítását (6-9). Ismét magukhoz tértek Pálosék: a szélső valamint Széles vezérletével újra visszavették az előnyt. A hullámzás nem állt meg és a szünetben vendég előnyt regisztrálhattunk.
A második játékrészben viszont szinte minden a győriek akarata szerint érvényesült. Végig a zöld-fehérek vezettek és három perccel a vége előtt már 3 góllal „ment” az ETO. Most viszont a Tatabánya egyenlített az utolsó másodpercekben Halász révén és jöhettek a hetesek.
Az első négy lövő  egyik párnál sem hibázott, majd az addig magabiztos Széles kihagyta a győri büntetőt, de még nem volt vége, hiszen Hoffmann is védett. A következő párosban Szabó András sajnos hibázott, a tatabányai játékos viszont nem, így ismét a „bányászoknál” van a pályaelőny.