Győrben a Tatabánya, Tatabányán a Győr nyerte a rájátszásban a két csapat mérkőzését, így 1:1-ről tulajdonképpen a zöld-fehérek várták kedvezőbb helyzetben a mérkőzést. És jól is indult a találkozó, 2 gólos vezetésünk után azonban kapust cserélt a Tatabánya, Kovács pedig eleinte lehúzta a rolót, így a félidő közepén már 3 gól volt oda. Ezután többnyire felváltva estek a találatok, így a második félidő közepén tudtuk visszavenni a vezetést. Ekkor azonban Hoffmann bravúrjai kiváló támadójátékkal párosultak, s nem sokkal a vége előt 4 gólos előnyre tettünk szert. Sőt, 3 perccel a vége előtt 3 gól volt a különbség, s ha a tatabányai sikerünket nem így értük volna el, hogy 2 perc alatt dolgozunk le 3 gólos hátrányt, talán már el is hittük volna, hogy megvan a meccs. De siettettük a támadásbefejezést, 2 másodperccel a vége előtt pedig egyenlített az emberelőnyben és vészkapussal játszó Tatabánya. A büntetőknél pedig, amit eddig minden párharcban megnyertünk ezúttal elpártolt tőlünk a szerencse, a hatodik körben Markovics góljára Szabónak nem volt válasza, így ha csak egy hajszállal is, de nyert a Tatabánya, és a három győztes mérkőzésig tartó párharcban 2:1 arányban vezet.