Pavlovics rövidbe tartó lövése célba ért, 1-0. Halász az első perctől kezdve őrzőt kapott. Németh cunderrel növelte az előnyt, Dénes szépített, 2-1. Kihagyott ziccer után Széles egyenlített. Hamar bekövetkezett a hullámvölgy, 3-1-ről 3-5 lett az állás, a 12. percben Füzesi mester időt kért. Emberelőnyben Kanyó csökkentette kettőre a Carbonex hátrányát, 4-6. 5-8-nál Halász Mátét Kiss Ádám váltotta irányító poszton. Lazarov hibáját egy bombával javította, 6-9. Egyre nőtt a különbség a két csapat között, a 21. percben már 6-12 állt az eredményjelzőn. Új felállással próbálkozott Füzes Ferenc, Muhl Antal és Sándor Ákos egyszerre volt pályán támadásban. A tatabányaiak hatszor voltak emberelőnyben, mégis a Győr jelentős vezetésével zárult az első játékrész.
Ha emberelőnyből nem ment, hát hátrányból szerzett gólt Pavlovics, majd megismételte, 10-16. Pulay belejött, de egy rossz passz után Pálos volt eredményes, 12-18. Pulay és Pavlovics vitte hátán megyeszékhelyünk csapatát, négyre felzárkózott a Tatabánya. Hátrányban is rést találtak a vendégek, megint öt volt közte. Pavlovicsnak továbbra sem akadt társa a góllövésben, az átlövő nyolcadik találatával lett 17-21. Az 50. percben a Rába partiak védelmének egyik oszlopa, Schuch végleg kiállt, de az emberelőny újra kihasználatlan maradt. Pavlovics büntetőből is betalált, de a Tatabányán az újabb emberfór sem segített. Pavlovics próbált, de magára maradt. A döntés pedig szerdára.
A meccs végén elbúcsúzott a tatabányai közönségtől a távozó Németh Attila, Darko Pavlovics és Pulay Gábor.