Tomori Zsuzsanna fantasztikusan mutatkozott be élete első főtáblás BL-mérkőzésén: az első tíz percben már három gólt is lőtt, a győriek pedig 6-2-re vezettek ekkor. A dánoknál Emilia Turey igyekezett versenyre kelni a Medsport-játékossal, és végül csapata találatainak több, mint a felét ő szerezte. Azonban az orosz szélső hiába bizonyult eredményesnek átlövésből is, a Slagelse csak rohant az eredmény után. Noha Anja Andersen együttese rögtön a szünet után kiegyenlített, a folytatásban az egykori világválogatott játékosnak már egyáltalán nem volt oka az örömre.
A telt ház előtt játszó házigazda védekezése nagyon összeállt, Pálinger Katalinnak egész egyszerûen nem lehetett gólt lőni. A dánok még emberelőnyből sem tudtak betalálni, így a félidő közepére már nyolc góllal (20-12) vezetett a Győri Audi ETO. A közönség az utolsó tíz percben folyamatos tapssal ünnepelte Vérten Orsolyáékat , akik rendkívül értékes győzelemmel kezdték a remélhetőleg minél tovább tartó BL-menetelést.