Győri ETO FKC – Balaton KC 24–25 (12–10)
Győr, 500 néző. Vezette: Andorka, Hucker
ETO: SZABÓ I. – MISS 5(1), SZABÓ A. 6, Nagy T. 5(2), Vuckovic 1, Bognár R. 2, Pálos 5
Csere: Hoffmann (kapus), Széles, Székely, Józsa T.
Balaton: SZATHMÁRI – TOMBOR 7(3), Kotormán 2, Kányai, VILOVSKI 5, Pál 5, Kolep
Csere: Kovács S. (kapus), Salamon 2, Bene 1, Struhár, Konkoly 1, Lelkes 2
Edző: Velky Mihály
Hétméteresek: 5/3, illetve 4/4
Kiállítások: 6, illetve 12 perc

Az első percekben fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd négy góllal meglépett az ETO (8-4). A folytatásban azonban rengeteg helyzetet hagytak ki Pálosék, így a félidőre két gólra olvadt a győri előny.
A szünet után 16-13-nál emberhátrányba kerültek a zöld-fehérek, Szathmári pedig lehúzta a rólót, fordítottak is a fürediek (16-17). A kapusok mindkét oldalon parádéztak, a szurkolók a játékvezetők ítéleteivel vitatkoztak, a pályán állandósult a döntetlen körüli eredmény. A hajrát aztán jobban bírta a korábbi válogatottak egész sorát felvonultató, rendkívül motivált Balaton-parti alakulat, így végül egy góllal Velky Mihály együttese diadalmaskodott.
Az alapszakasz "B" csoportjának legjobb négy együttese közé kerüléshez mindenképpen győzni kellett volna Deáki István csapatának. A vereséggel a felsőházba jutás esélyei minimálisra csökkentek.

Deáki István: – A fürediek remekül küzdöttek, nagyon lelkesen játszottak.
Velky Mihály: – Nagyszerû mérkőzésen kemény küzdelemben, végjátékban pontosabbak voltunk.