Villámrajtot vett a magyar bajnoki ezüstérmes hazai pályán, az Union-Ribarroja csak 4-0 után dobta első gólját. A Győr a folytatásban sem vett vissza a tempóból és fokozatosan növelte előnyét a Pálinger Katalin (fotó) parádés kapusteljesítményétől teljesen megbabonázott vendégekkel szemben. Tették mindezt úgy, hogy a csapat vezére, Görbicz Anita kisebb hőemelkedése miatt az első játékrészben csak a hetesek értéksítésére lépett pályára. A szünetre 11 gólra hízott a hazaiak előnye, azaz a spanyolok tulajdonképpen belenyugodhattak a kudarcba.
A vendégek azért a második félidőben keményítettek a védekezésükön és megpróbálták legalább kozmetikázni a vereséget. A győriek koncentrációja is lanyhult kicsit, így a vendégek felzárkóztak kicsit, igaz nyolc gólnál közelebb nem nagyon kerültek. A hajrában Konkoly Csaba már a fiatalokat is pályára küldhette, a vége magabiztos győri siker lett. Az ETO továbbra is hibátlanul menetel a Bajnokok Ligájában (és a bajnokságban is), és vezeti csoportját.