A Bajnokok Ligája középdöntős csoportkörének első fordulójában a Győri Audi ETO rögtön a kvartett élére ugrott, mivel Oroszországban 28-22-re nyert a Lada ellen, még a Nürnberg (német) - Valcea (román) összecsapás 28-28-as döntetlennel zárult.
Konkoly Csaba társulata már az első félidőben megnyugtató előnyre tett szert, ám 12-8 után a hajrában "elaludt", így a hazaiak döntetlenre mentették a eredményt.
Szünet után bő negyedóra alatt mindössze öt gólt kapott az Audi ETO, miközben a sok hiba és kihagyott helyzet ellenére egyre növelte előnyét, így az 52. percben már 23-16 volt az eredmény a magyar csapat javára.
A 11 gólig jutó Görbicz Anita immár 64 BL-találatnál tart.
A Győr következő két meccsét hazai környezetben vívja, előbb a Nürnberg (jövő szombaton), majd a Valcea látogat a Rába-parti városba.