Lendületesen kezdett a győri együttes, elsősorban Görbicz Anita remekelésének köszönhetően előbb 2-0-ra, majd 5-1-re elhúztak német riválisuktól. Herbert Müller együttesének szinte esélyt sem hagyott a 25 mérkőzés óta veretlen ETO, s a félidőre hatgólos előnyre tettek szert (17-11).
A szünet után ott folytatták a vendéglátók, ahol abbahagyták; Görbicz újabb hetesével 20-13-ra alakította az állást. Ekkor azonban a világ legjobbjának is megválasztott irányítót két percre leültették, Bradeanu és Tomori hetest rontott, így Nürnberg közelebb lopódzhatott ellenfeléhez. A nem épp kisasszonyosan védekező bajorok erőszakosan és gólerősen meneteltek előre, míg a vendéglátók közül egyedül Görbicz Anita teljesítménye volt említésre méltó. A végjátékot a papíron is erősebb Győr bírta jobban, vagyis 30-25-ös győzelmével vezeti az I. csoport tabelláját.